Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõgeva ringkonnal on värske esinaine, aseesinaine ja ka enamus juhatusest. Jõgeva ringkonnal on värske 16. märtsil toimus Jõgeva NKK ringkonnakogu, kus oli vaja teha suur hulk valikuid ja langetada olulisi otsuseid. Nimelt oli meil korraga vaja valida ringkonnale uus esinaine, aseesinaine, kaks juhatuse liiget ja revisjonikomisjoni liige. Samas oli vaja leida ka kandidaadid keskkogule. Järgmine → Tere tulemast suurde perre, Vaiga jaoskond! Jõgeva ringkonnal on värske esinaine, aseesinaine ja ka enamus juhatusest.

Jõgeva ringkonnal on värske esinaine, aseesinaine ja ka enamus juhatusest.

Janika Läänesaar 26. märtsil 2014

16. märtsil toimus Jõgeva NKK ringkonnakogu, kus oli vaja teha suur hulk valikuid ja langetada olulisi otsuseid. Nimelt oli meil korraga vaja valida ringkonnale uus esinaine, aseesinaine, kaks juhatuse liiget ja revisjonikomisjoni liige. Samas oli vaja leida ka kandidaadid keskkogule.

Jõgeva ringkonnal on värske esinaine, aseesinaine ja ka enamus juhatusest.
Jõgeva ringkonna uus esinaine Heli Palgifoto: erakogu

Pean mainima, et kerge see kõik ei olnud. Teiste ametite peale leidus vabatahtlikke, kes oma kandidatuuri ise üles seadsid, kuid esinaise vastutusrikka ametikoha täitmiseks olime sunnitud koosolekus pausi tegema, et kõik võimalused hoolikalt läbi kaaluda. Enamus kohaolijaid oli juba hõivatud erinevate tasemete juhatustega, ning ka mittekohalolnute seast oli raske leida kedagi, kes oleks valmis sellise koorma enda õlule võtma. Peale põhjalikku arutelu, planeerimist, olulisi telefonikõnesid ja kandidaatide endassevaatamist, oli valmis meie esinaise ameti enda kanda võtma Heli Palgi Põltsamaa jaoskonnast.

Heli on Naiskodukaitse Jõgeva ringkonna Põltsamaa jaoskonna tegevliige  alates 29.07.2010. Ta on side- ja staabi erialagrupi juht ja enne valimisi Põltsamaa jaoskonna esinaine.

Hakkaja naine on jõudnud juba osaleda kolmel NKK koormusmatkal ning lisaks BVÕ-le on tal läbitud ka TSOBKkl ja Staabiassistentide baaskursus.

Uueks ringkonna aseesinaiseks valiti Merit Viitman, juhatuse liikmeteks Jaana Sepper ja Hanali Riisk ning revisjonikomisjoni uueks liikmeks sai meie eelmine tubli esinaine Maris Mäeotsa. Kõik nad on staa¾ikad naiskodukaitsjad ja valmis andma oma panuse meie organisatsiooni arenguks.

Keskkogule valiti meie ringkonda esindama, lisaks esinaisele ja aseesinaisele, Triinu Küünal ja Kätlin Ridal. Asendusliige on Janika Läänesaar.

Kõikidele uue ametikoha saanutele soovime kogu ringkonna poolt jaksu, raudset närvi ja kindlameelsust meie organisatsiooni arendamisel ja parendamisel.

FastLion CMS

Jõgeva ringkonnal on värske

Jõgeva ringkonnal on värske

Jõgeva ringkonna uus esinaine Heli Palgi foto: erakogu Pean mainima, et kerge see kõik ei olnud Teiste ametite peale leidus vabatahtlikke, kes oma kandidatuuri ise üles seadsid, kuid esinaise vastutusrikka ametikoha täitmiseks olime sunnitud koosolekus pausi tegema, et kõik võimalused hoolikalt läbi kaaluda 16. märtsil toimus Jõgeva NKK ringkonnakogu, kus oli vaja teha suur hulk valikuid ja langetada olulisi otsuseid. Nimelt oli meil korraga vaja valida ringkonnale uus esinaine, aseesinaine, kaks juhatuse liiget ja revisjonikomisjoni liige. Samas oli vaja leida ka kandidaadid keskkogule.

Jõgeva ringkonnal on värske esinaine, aseesinaine ja ka enamus juhatusest.

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse