Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järvamaa aasta ema 2011 konkurss Järvamaa aasta ema 2011 Naiskodukaitse Järva ringkond koos Järva maavanemaga kuulutavad välja konkursi Järvamaa aasta ema valimiseks. ee Järgmine → Järvamaa aasta ema 2011 on Miia Jürgen Järvamaa aasta ema 2011 konkurss

Järvamaa aasta ema 2011 konkurss

10. märtsil 2011

Naiskodukaitse Järva ringkond koos Järva maavanemaga kuulutavad välja konkursi Järvamaa aasta ema valimiseks.

Järvamaa aasta ema 2011 konkurss

Naiskodukaitse Järva ringkonna juhatus ja Järvamaa maavanem Tiina Oraste annavad teada, et taas on käes aeg mõelda hetkeks emale ja ema rolli väärtustele ning esitada Järvamaa tublisid emasid Aasta Ema 2011 kandidaatideks.

 

Aasta ema konkursile võivad kandidaate esitada nii omavalitsused, asutused-ettevõtted kui ka kodanikud. Kandidaate Järvamaa Aasta Ema tiitlile saab esitada kuni 4. aprillini.
 
Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaine Kaire Lõhmus ütles, et eelmisel aastal ellu kutsutud Aasta Ema valimise konkurss tõstis avaliku tähelepanu alla selle, mis kõigile kõige kallim aga seni ehk pisut vähe märgatud – ema asendamatu rolli tulevikulootuste kujundamisel. “Kutsume Järvamaa inimesi märkama ema väärtusi ja sellest avalikult teada andma,” ütles Kaire Lõhmus.
 
Kirjalikud ettepanekud Järvamaa Aasta Ema konkursile tuleb saata elektrooniliselt e-posti aadressile: tiia[no-Smpam)@naiskodukaitse.ee"> või paberkandjal aadressil: Rüütli 25, Paide, 72713. Taotluse võib tuua ka isiklikult Järva maavalitsuse valvelauda.
 
Taotluses märkida ära kandidaadi nimi, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning vabas vormis kirjeldus ja põhjendus. Lisada ka taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed.
Konkursi statuudi järgi on Järvamaa aasta ema konkursile sobiv kandidaat Järva maakonnas elav naine, pühendunud ja väärikas ema, kelle laps või lapsed võivad olla ka kasulapsed.
 
Konkursi ¾üriisse kuulub kolm Naiskodukaitse Järva ringkonna esindajat ja neli ühiskonnas lugupeetud Järvamaa kodanikku Naiskodukaitse Järva ringkonna juhatuse otsusel.
 
Aasta ema tiitel hõisatakse välja ja antakse üle emadepäeval, 8 mail Paide Kultuurikeskuses peetaval emadepäeva kontserdil, kus tunnuskirja annavad aasta emale üle maavanem Tiina Oraste ja Naiskodukaitse Järva ringkonna esinaine Kaire Lõhmus.
 
Auhinnad on aasta ema tiitlile väärilised, ühe kingitusena saab ta Järvamaa kunstniku Resa Tiitsmaa poolt valmistatud omanäolise nuku.
 
Kaire Lõhmus lisas, et tegemist on vaba tahte ettevõtmisega, kus konkursi korraldustoimkond ja emadepäeva kontserdi esinejad tulu ei teeni.
Spordiklubi HotSport eestvedamisel korraldataval kontserdil esinevad Järvamaa kollektiivid ja kontsert on kõigile osalejatele tasuta.
 
Kontserdile saavad kutse ka kõik Järvamaa Aasta Ema 2010 konkursi kandidaadid.
 
Eelmise aasta emadepäeval Paide kultuurikeskuses peetud kontserdil kuulutati Järvamaa aasta emaks üheksa lapse ema Aile Pent.

Ema kandidatuuri konkursile esitanud tütre Ave Pendi sõnul on Aile lihtsal maailma parim ema. „Minu ema on väga suure südamega inimene ja suutnud viimased 18 aastat põhimõtteliselt üksi kasvatada üles üheksa last ja olnud super vanaema oma kümnele lapselapsele,“ kirjutas Ave Pent. Ta lisas, et emal on jagunud soojust ja abivalmidust kõigile. „Ema on suutnud meid kõiki korralikult koolitada ja me saame oma elus edukalt hakkama emalt kaasa saadud elu põhitõdedega. Ema on alati andnud endast maksimumi, et lapsed ja lapselapsed saaksid elus valida meelepärase ja samas õige tee,“ kirjutas Ave Pent.

Aile Pent tunnistas, et tema valimine aasta emaks tuli talle üllatusena. „Olen väga liigutatud ja tänulik. Jalad värisevad veel praegugi ja raske on leida sõnu – nii suur oli üllatus ja rõõm,“ tunnistas Aile Pent pärast tseremooniat..
 
Täpsem teave
Tiia Mettus, tel 5344 0519, tiia[no-Smpam)@naiskodukaitse.ee">

Kaire Lõhmus, tel 504 0330, kair[no-Smpam)elohmus@hot.ee">


FastLion CMS

Järvamaa aasta ema 2011

Järvamaa aasta ema 2011

Naiskodukaitse Järva ringkonna juhatus ja Järvamaa maavanem Tiina Oraste annavad teada, et taas on käes aeg mõelda hetkeks emale ja ema rolli väärtustele ning esitada Järvamaa tublisid emasid Aasta Ema 2011 kandidaatideks Aasta ema konkursile võivad kandidaate esitada nii omavalitsused, asutused-ettevõtted kui ka kodanikud Naiskodukaitse Järva ringkond koos Järva maavanemaga kuulutavad välja konkursi Järvamaa aasta ema valimiseks.

Järvamaa aasta ema 2011 konkurss

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse