Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Intellektika 2012 Intellektika 2012 Juba mitmendat korda osalesid Tartu naiskodukaitsjad info- ja haridusmessil Intellektika. Mess toimus 10. -11. veebruaril Tartu Näituste hallis, kus üsna jaheda sisetemperatuuri tõttu meie pakutud õuna-piparmündi soe jook väga kiiresti kuulsust ja populaarsust kogus. ← Eelmine Pidupäev Tartus Järgmine → Meditsiini baasväljaõpe oli kaasahaarav Intellektika 2012

Intellektika 2012

Triin Viltrop 17. märtsil 2012

Juba mitmendat korda osalesid Tartu naiskodukaitsjad info- ja haridusmessil Intellektika. Mess toimus 10.-11. veebruaril Tartu Näituste hallis, kus üsna jaheda sisetemperatuuri tõttu meie pakutud õuna-piparmündi soe jook väga kiiresti kuulsust ja populaarsust kogus.

Ettevalmistused Intellektikale minekuks algasid oluliselt varem ja kui me reede hommikul kohale jõudsime, oligi tarvis ainult eelnevalt kujunenud nägemus meie boksi sisekujundusest reaalsuseks muuta ning rõõmsalt huvilisi tervitada. Lisaks soojale joogile olid mõlemaks päevaks meie head kaasvõitlejad panustanud ääretult maitsvate küpsetiste valmistamisega. Olime varustanud end ka mõningate retseptidega ja nii mitmedki meie boksi külastanud võtsid retsepti või mitu endaga kaasa. Seadsime üles ka väikese äraarvamismängu erinevate toidu- ja maitseainetega: kotikesed, mille sisu lõhna või katsumise järgi ära tuli tunda, juhuks kui metsas ikka väga pime on, aga süüa on vaja teha vaatamata sellele.  Huvilised said ka ennast testida, et kas nad naiskodukaitsesse üldse sobiks ja millise erialagrupi valima peaks.

Intellektika 2012
Foto: Anna-Liisa Mättas

Naiskodukaitse boksi külastas nii neid, kes meist midagi kuulnud oli ja täpsemat infot otsisid, kui neid, kes tahtsidki küsida, et kes me üldse sellised oleme. Tiheda reedese päeva õhtuks oli minul hääl igatahes ära, aga rääkisin väga paljude toredate inimestega ja usun, et kõigil teistel meie boksis oli samasugune kogemus. Kõige olulisemaks pean seda, et olime Intellektikal kõigile nähtavad, oma parimas vormis ja uhkelt oma tegevust tutvustamas. Ehk nii mõnegi teadvusesse jõudis esimest korda, et kuskil on üks punt väga ägedaid naisi.

 

Jätkuüritusena kutsusime kõiki neid, kes oma kontaktandmed neil päevil meile jätsid,  väiksele kohtumisõhtule, kus teetassi taga pikemalt Naiskodukaitsest räägitud sai ja kohaletulnutele konkreetsemalt tutvustatud, et mismoodi see meie tegutsemine välja näeb. Selle õhtu tulemusena oleme ka rõõmsalt nelja toreda liikmekandidaadi võrra rikkamad. Arvan, et võib igal juhul meie osalemise Intellektikal korda läinuks lugeda ja on oluline, et niimoodi end ikka nähtavaks teeksime.

← Eelmine
Pidupäev Tartus

FastLion CMS

Intellektika 2012

Intellektika 2012

Ettevalmistused Intellektikale minekuks algasid oluliselt varem ja kui me reede hommikul kohale jõudsime, oligi tarvis ainult eelnevalt kujunenud nägemus meie boksi sisekujundusest reaalsuseks muuta ning rõõmsalt huvilisi tervitada Lisaks soojale joogile olid mõlemaks päevaks meie head kaasvõitlejad panustanud ääretult maitsvate küpsetiste valmistamisega Juba mitmendat korda osalesid Tartu naiskodukaitsjad info- ja haridusmessil Intellektika. Mess toimus 10.-11. veebruaril Tartu Näituste hallis, kus üsna jaheda sisetemperatuuri tõttu meie pakutud õuna-piparmündi soe jook väga kiiresti kuulsust ja populaarsust kogus.

Intellektika 2012

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse