Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
In memoriam Lilia Toomasaar In memoriam Lilia Toomasaar Naiskodukaitse Põlva ringkond langetab leinas pea, sest meie seast lahkus alati rõõmsameelne ja abivalmis Lilia. Lilia võitles viimased kaks aastat raske haigusega. aastal ← Eelmine Helmi Visnapuu 100 Järgmine → Perepäev Räpinas In memoriam Lilia Toomasaar

In memoriam Lilia Toomasaar

Põlva ringkond

Naiskodukaitse Põlva ringkond langetab leinas pea, sest meie seast lahkus alati rõõmsameelne ja abivalmis Lilia. Lilia võitles viimased kaks aastat raske haigusega.

Lilia oli alates 2011. aasta jaanuarist Räpina jaoskonna tegevliige. Kuulus side- ja staabi erialagruppi, talle väga meeldis toitlustada ja ta kuulus jaoskonna juhatusse, kus oli asendusliikmena alati kohal, kui paluti.

 

Lilia oli Räpina jaoskonnale väga suureks toeks, nimelt oli tema alati nõus tulema jaoskonna juhatuse ja üldkoosolekut protokollima. Ta oli väga huvitatud side- ja staabitööst.

 

Liliat jäävad leinama abikaasa, pojad, õde ja ema.

In memoriam Lilia Toomasaar

Omistatud tänud Naiskodukaitses:

Põlva ringkonna tänukiri 2011. aastal

Räpina jaoskonna tänukiri 2012. aastal

← Eelmine
Helmi Visnapuu 100
Järgmine →
Perepäev Räpinas

FastLion CMS

In memoriam Lilia Toomasaar

In memoriam Lilia Toomasaar

Lilia oli alates 2011 aasta jaanuarist Räpina jaoskonna tegevliige Naiskodukaitse Põlva ringkond langetab leinas pea, sest meie seast lahkus alati rõõmsameelne ja abivalmis Lilia. Lilia võitles viimased kaks aastat raske haigusega.

In memoriam Lilia Toomasaar

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse