Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Igapäevaturvalisuse kursus Igapäevaturvalisuse kursus 1. veebruaril 2014 toimus Jõgeval NKK koolitus „Igapäevaturvalisus“, kus osavõtjaid oli nii Järvamaalt kui ka Jõgevamaalt. Õppurid said aimu lihtsatest asjadest, mille üle tihti väga süvenenult ei mõelda aga mis on väga olulised meie ohutuse tagamiseks iga päev. ← Eelmine Ärge solvuge – võidelge edasi! Järgmine → Veebruari lõpus toimus Naiskodukaitse ja Kodutütarde üleelamislaager Igapäevaturvalisuse kursus

Igapäevaturvalisuse kursus

Ave Cakmak

1.veebruaril 2014 toimus Jõgeval NKK koolitus „Igapäevaturvalisus“, kus osavõtjaid oli nii Järvamaalt kui ka Jõgevamaalt. Õppurid said aimu lihtsatest asjadest, mille üle tihti väga süvenenult ei mõelda aga mis on väga olulised meie ohutuse tagamiseks iga päev.

Igapäevaturvalisuse kursus
foto: NKK Jõgeva ringkond

Käsitlusel olid 3 peamist teemat: keskkonnaohutus, koduturvalisus ja tuleohutus.

Koos  arutleti  ohtudest nii looduses liikumisel  kui ka kodus varitsevatest ohtudest,nii majapidamises kasutatavast kodukeemiast kui ka tuleohutusest.

Külalislektor Ants Reinumägi andis  põhjaliku ülevaate looduses varitsevatest ohtudest ja inimese õigest käitumisest ning vajalikest õigusaktidest, et  antud keskkonnas  toime tulla.

Olulise teemana tõusis  esile ka  oma vara kaitsmine ja  võimalike kuritegude ärahoidmine. Näpunäiteid oli  palju ja  nii mõnigi osaleja sai neid  jagada omast kogemusest.

Päeva teises pooles külastati Jõgeva Päästeametit, kus Jõgevamaa Ennetustöö büroo juhtivspetsialist Tõnu Vare pidas  huvitava ja tõhusa loengu  tuleohutusest. Sai vaadata õppevideoid tule kiirest levikust ja  tule kustutamisest ning hiljem ka ise  kätt proovida kuidas on  tegelikult õige kasutada pulbertulekustutit ja seda  elava tule peal.

Samuti olid tublid lektorid Jõgeva ringkonna instruktor Mariana Maasik ja Jõgeva ringkonna Põltsamaa jaoskonna vabatahtlik  instruktor Heli Palgi, kellele oli see esimene sellelaadne ülesastumine lektorina ja kes tuli sellega suurepäraselt toime. Oli tore ja tegus päev, rahule jäid nii õppurid kui õpetajad. Koju naasti paljude muljetega ja tahtmisega  kõike omandatud oma pere ja tuttavatega jagada.

FastLion CMS

Igapäevaturvalisuse kursus

Igapäevaturvalisuse kursus

foto: NKK Jõgeva ringkond Käsitlusel olid 3 peamist teemat: keskkonnaohutus, koduturvalisus ja tuleohutus Koos arutleti ohtudest nii looduses liikumisel kui ka kodus varitsevatest ohtudest,nii majapidamises kasutatavast kodukeemiast kui ka tuleohutusest 1.veebruaril 2014 toimus Jõgeval NKK koolitus „Igapäevaturvalisus“, kus osavõtjaid oli nii Järvamaalt kui ka Jõgevamaalt. Õppurid said aimu lihtsatest asjadest, mille üle tihti väga süvenenult ei mõelda aga mis on väga olulised meie ohutuse tagamiseks iga päev.

Igapäevaturvalisuse kursus

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse