Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eesti Vabariigi 95. aastapäev Eesti Vabariigi 95 aastapäev Pühapäeval 24. 02 kogunesid naiskodukaitsjad Toompea lossi juurde lipuheiskamisele, et koos teiste organisatsioonidega tähistada Eesti Vabariigi 95. aastapäeva. ← Eelmine Heategu ei jää tasumata Järgmine → Tallinna ringkonna kodutütarde ja noorkotkaste lõbus vastlaliug Eesti Vabariigi 95. aastapäev

Eesti Vabariigi 95. aastapäev

Maria Keba 25. veebr. 2013

Pühapäeval 24.02 kogunesid naiskodukaitsjad Toompea lossi juurde lipuheiskamisele, et koos teiste organisatsioonidega tähistada Eesti Vabariigi 95. aastapäeva.

Eesti Vabariigi 95. aastapäev
Naised lipuga

Naiskodukaitse lipu alla koguneti juba varahommikul, et isamaaliste laulude saatel juubelit vastu võtta. Aastapäeva puhul kõneles riigikogu esimees pr Ene Ergma ja EELK peapiiskop Andres Põderesines, esines Eesti Meestelaulu Seltsi meeskoor.

Eesti Vabariigi 95. aastapäev
Tublid toitlustajad

Loomulikult ei puudunud ka sellel aastal tubli sõdurisupp. Supijagamine ise kulges väga kiirelt ja sujuvalt. Esimene vahetus alustas juba kell 6 hommikul, et paraadilistele putru keeta. Kell 11.00 oli valmis ka hernesupp ja tee. Igaühele oli pakkuda midagi head ja maitsvat.

 

Sööjaid oli palju ja supp sai kõik otsa. Ilmselt mõjutas osalejate arvu ka suurepärane talveilm.  Emotsioon oli vägev, naised olid kõik väga rahul, et otsustasid selles ettevõtmises kaasa lüüa.

FastLion CMS

Eesti Vabariigi 95 aastapäev

Eesti Vabariigi 95 aastapäev

Naised lipuga Naiskodukaitse lipu alla koguneti juba varahommikul, et isamaaliste laulude saatel juubelit vastu võtta Aastapäeva puhul kõneles riigikogu esimees pr Ene Ergma ja EELK peapiiskop Andres Põderesines, esines Eesti Meestelaulu Seltsi meeskoor Pühapäeval 24.02 kogunesid naiskodukaitsjad Toompea lossi juurde lipuheiskamisele, et koos teiste organisatsioonidega tähistada Eesti Vabariigi 95. aastapäeva.

Eesti Vabariigi 95. aastapäev

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse