Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eda Kivisild, Sakala ringkond Eda Kivisild, Sakala ringkond Eda: "Eesti ei lõpe lennujaama juures ja elu on võimalik ka väljaspool Tallinna. Naiskodukaitse on suunatud kõigile Eestimaa naistele. " Kui te küsite minult, kas ma usaldaksin teda Naiskodukaitse keskjuhatusse tähtsaid otsuseid tegema, siis oleks minu vastus kindel "Jah"! ← Eelmine Kati Ojaver, Lääne ringkond Järgmine → Kaire Lõhmus, Järva ringkond Eda Kivisild, Sakala ringkond

Eda Kivisild, Sakala ringkond

Eda: "Eesti ei lõpe lennujaama juures ja elu on võimalik ka väljaspool Tallinna. Naiskodukaitse on suunatud kõigile Eestimaa naistele."

Eda Kivisild, Sakala ringkond

Sünniaeg: 1968

Haridus: kõrgem

Töökoht: SA Viljandi Haigla, siseaudiitor

Naiskodukaitse liige alates: 2010.a.

 

Naiskodukaitse liige 2010. aasta jaanuarist.

Eda: Esimene aasta Naiskodukaitses oli rohkem sisseelamise ja kõrvaltvaatamise aasta. Siis  aga mõistsin, et Naiskodukaitse pole ainult supikeetmine (kuigi ka see on vahva), vaid hoopis rohkem võimalusi pakkuv organisatsioon. 2011. aastal valiti mind Sakala ringkonna aseesinaise ametikohale. Kuulun formeerimise ning side- ja staabigruppi, "pehmema" poole pealt olen kultuurigrupi liige. Naiskodukaitse on organisatsioon, mille arendamisele ma saan kaasa aidata oma hariduse ja kogemuste kaudu. Pean end tugevaks analüütikuks ja heaks eesti keele oskajaks.

 

Tiina Ott, Sakala ringkonna esinaine, Edast:

 

Eda on   tõestanud, et tegemist on järjepideva ja kindlameelse inimesega, kes tegutseb meie organisatsioonis hinge ja südamega. Eda on liige, kes ei karda uusi väljakutseid ning tema erinevad elluviidud projektid on leidnud tunnustust. Nendest enim kajastust leidis  Mari Raamoti lugu, kus tema osa  oli rahastajate leidmine erinevate projektide kirjutamise näol.  Hetkel on koostamisel Sakala ringkonna viie aasta  arengukava, kus Eda on üks eestvedajatest. Naiskodukaitse Sakala ringkonna esinaisena on mul hea meel, et lisaks suurte projektide algatamisele ning läbi viimisele on ta pakkunud meie liikmetele mitmekülgseid teadmisi läbi mulgikultuuri tutvustamise. Edal on  soov ennast teostada ning tal on  teadmine sellest, kuidas erinevad otsused mõjutavad meie organisatsiooni liikmeid ning ka kogu süsteemi. Lisaks pühendumisele ja energiale on temas hoolivust ning sallivust.  Eda  on sirge seljaga ja korrektne – ta julgeb rääkida asjadest nii nagu need on ning ta ei karda tunnistada, kui ta on eksinud. Eda igapäevaelu ning   tegevus Naiskodukaitses on näidanud tema võimet mõista erinevaid huvigruppe,  tegutsedes targalt, kindlameelselt ja sõltumatult Naiskodukaitse parema tuleviku huvides.

 

Kui te küsiksite minult, kas ma usaldaksin Eda Kivisilda juhtima lennukit, milles ma lendan, siis ma ütleksin „Ei“, sest seda ta vaevalt veel oskab. Kui te küsite minult, kas ma usaldaksin teda Naiskodukaitse keskjuhatusse tähtsaid otsuseid tegema, siis oleks minu vastus kindel "Jah"!

 

FastLion CMS

Eda Kivisild, Sakala ringkond

Eda Kivisild, Sakala ringkond

Sünniaeg: 1968 Haridus: kõrgem Töökoht: SA Viljandi Haigla, siseaudiitor Naiskodukaitse liige alates: 2010 a Eda: "Eesti ei lõpe lennujaama juures ja elu on võimalik ka väljaspool Tallinna. Naiskodukaitse on suunatud kõigile Eestimaa naistele."

Eda Kivisild, Sakala ringkond

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse