Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal Avalike suhete ja ajaloo Reedeõhtune viimane praam Hiiumaale sõidutas pisut eriskummalist seltskonda. Pardal oli palju rõõmsameelseid naisi ja enamik neist avaldas soovi kaasreisijatega intervjuusid teha. Meie, Järva naised, on andnud endast parima ja mine sa tea, ehk liitub tänase esitluse järel Järva ringkonnaga veel tegusaid naisi! ← Eelmine Järvamaa aasta ema 2014- Tiiu Schüts Järgmine → Järvamaa Aasta Naiskodukaitsja 2015 - SIIRI SITSKA Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

Siiri Sitska 25. okt. 2015

Reedeõhtune viimane praam Hiiumaale sõidutas pisut eriskummalist seltskonda. Pardal oli palju rõõmsameelseid naisi ja enamik neist avaldas soovi kaasreisijatega intervjuusid teha.

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

Selgitus sellele on lihtne: 23.-25. oktoobril toimub Hiiumaal, Palades Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus. Igast ringkonnast on võistlustules kolm naist. Järva naiste eest on väljas Siiri Sitska, Merli Kaas ja Kaire Lõhmus. Fotograafi ja moraalse toena on kaasas avalike suhete grupi juht Merle Rüütel.

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

Nädalavahetus on olnud tõeliselt tihe. Valminud on intervjuu, videoklipp. Naisi on proovile pandud organisatsiooni tundmises, vaja on läinud loovust, nutikust, kiirust ja täpsust. Kõige selle kõrval on aega jäänud tutvuda ka Hiiumaaga, toimunud on simman ja aktiivne omavaheline suhtlus. Kogemusi ja uusi ideid lubasid Järva naised koju tuua kuhjaga, avalikud suhted saavad meil olema paremad kui iial varem.

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

Täna, messi viimasel päeval on üles seatud ringkondade messiboksid. See on viimane praktiline ülesanne, mis lõpetab võistluse.
Meie, Järva naised, on andnud endast parima ja mine sa tea, ehk liitub tänase esitluse järel Järva ringkonnaga veel tegusaid naisi!

FastLion CMS

Avalike suhete ja ajaloo

Avalike suhete ja ajaloo

Selgitus sellele on lihtne: 23 -25 Reedeõhtune viimane praam Hiiumaale sõidutas pisut eriskummalist seltskonda. Pardal oli palju rõõmsameelseid naisi ja enamik neist avaldas soovi kaasreisijatega intervjuusid teha.

Avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus Hiiumaal

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse