Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aprill on veteranikuu Aprill on veteranikuu Juba kuuendat kevadet leiab aset üleriigiline Sinilille kampaania. See kutsub tunnustama Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi. Hiiumaal toimus veteranide toetuseks korraldatud jooks teist aastat. ← Eelmine ''Otsi sinilille'' Järgmine → Salme Noor`e kalmu korrastamine Aprill on veteranikuu

Aprill on veteranikuu

Anni Leiger 11. aprillil 2019

Juba kuuendat kevadet leiab aset üleriigiline Sinilille kampaania. See kutsub tunnustama Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi. Hiiumaal toimus veteranide toetuseks korraldatud jooks teist aastat.

Aprill on veteranikuu
Koos issiga on alati turvalisem joosta. Foto: Anni Leiger
Aprill on veteranikuu
Emme seekord pikale rajale ei saanud ;)! Foto: Anni Leiger

Vaatamata tuulisele ja jahedale ilmale oli kümnenda aprilli õhtul Kärdlas kogunenud arvestatav hulk tervisesportlasi. Lastejooksul oli 320 meetri pikkusel rajal 16 eelkooliealist põnni. Põhidistantsi ehk siis 3200 meetrit läbis joostes või kõndides 69 osalejat. Rajale oli tuldud nii lapsevankritega kui ka neljajalgsete sõpradega.

Aprill on veteranikuu
Väike turgutav kõrrejook ning kiidusõna päris veteranilt. Foto: Anni Leiger
Aprill on veteranikuu
Peale jooksurõõmu oli kõigil võimalus osaleda loosis. Foto: Anni Leiger
Aprill on veteranikuu
Mina olen valmis! Foto: Anni Leiger
Aprill on veteranikuu
Väike tants enne jooksu! Foto: Anni Leiger

Veteranikuu kulmineerub veteranipäeval, 23.aprillil Veteranirocki tähistamisega Vabaduse väljakul Tallinnas.

 

Sinilille kampaaniaga kogutakse raha, et toetada tervise edendamist ühiskonnas laiemalt ning veterane ja nende lähedasi. Kampaaniat viib läbi Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega.

← Eelmine
''Otsi sinilille''

FastLion CMS

Aprill on veteranikuu

Aprill on veteranikuu

Koos issiga on alati turvalisem joosta Foto: Anni Leiger Emme seekord pikale rajale ei saanud ;)! Foto: Anni Leiger Vaatamata tuulisele ja jahedale ilmale oli kümnenda aprilli õhtul Kärdlas kogunenud arvestatav hulk tervisesportlasi Juba kuuendat kevadet leiab aset üleriigiline Sinilille kampaania. See kutsub tunnustama Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane ning nende lähedasi. Hiiumaal toimus veteranide toetuseks korraldatud jooks teist aastat.

Aprill on veteranikuu

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse