Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aastaplaan 2020 Aastaplaan 2020 Narva jsk aasta kokkuvõtete tegemine Aastaplaan 2020

Aastaplaan 2020

JAANUAR Algus Lõpp
Evakuatsioonimeeskondade (juhtide)õppepäevad11.01.11.01.
Ringkonna aastalõpu seminar12.01.12.01.
Utria Dessant16.01.18.01.
Avaliku esinemise kursus 1 (AVE 1)17.01.19.01.
Narva jsk üldkoosolek22.01.22.01.
NKK Organistasiooniõpetuse instruktorite täiendõpe24.01.25.01.
Ekströmi marss25.01.25.01.
Kultuurigrupi koosolek+õppepäev30.01.31.01.
Maleva allüksuste juhtide õppepäev30.01.30.01.
VEEBRUAR Algus Lõpp
Lüganuse jsk üldkoosolek01.02.01.02.
Filmivõtted08.02.09.02.
NKK esmaabi instruktorite seminar08.02.09.02.
Baasväljaõppe I moodul: Organisatsiooniõpetus09.02.09.02.
Juhtimine praktikas 1 (JUP1)14.02.16.02.
Admiral Pitka rahvamatk16.02.16.02.
Kultuurigrupi koosolek19.02.19.02.
Jõhvi jsk. üldkoosolek19.02.19.02.
Avinurme jsk. üldkoosolek21.02.21.02.
KL Alutaguse maleva laskevõistlus22.02.22.02.
Kodutütarde metsalaager22.02.23.02.
Vabariigi aastapäeva tähistamine24.02.24.02.
MÄRTS Algus Lõpp
Ringkonna üritus05.03.05.03
Juhtimine praktikas 1 (JUP 1)06.03.08.03.
Kuperjanovi retk07.03.07.03.
NKK Välikoka kursuse e-õpe09.03.05.04.
NKK Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse e-õpe09.03.05.04.
Jõhvi jaoskonna üldkoosolek10.03.  10.03.
Baasväljaõppe II moodul: Esmaabi  
Ringkonnakogu  
Scoutsrännak  
Maleva aastapäeva üritus  
NKK Avalike suhete eriala täiendõpe  
Instruktorikursus (1) 1. nv. 
NKK Keskkogu  
Staabiassistentide koosolek+õppepäev  
Spordigrupi koosolek+õppepäev  
APRILL Algus Lõpp
NKK Anname au kampaania01.04.30.04.
Administreerimiskursus01.04.20.05.
Parameediku erialakursus 1 nv  
Avinurme jsk. aastapäeva üritus  
NKK Ajalooseminar  
Instruktorikursus (1) 2. nv  
NKK laskevõistlus sportrelvadest  
Kindral Tõnissoni militaarrännak-jooks + perepäev  
Sinilillejooks Narvas  
Parameediku erialakursus 2 nv  
Juhtimiskursus I (JUHT 1)  
Lüganuse jsk. üritus koos KT-ga  
Välikoka kursuse kompleksharjutus  
Välikokameeskonna juhi erialakursus 1 nv  
BVÕ III moodul:toitlustamine  
MAIAlgusLõpp
Teeme ära Avinurmes02.05.02.05.
Staabiassistentide eriala täiendõpe08.05.10.05.
Parameediku erialakursus 3 nv08.05.10.05.
NKK koormusmatk22.05.24.05.
Parameediku erialakursus 4 nv22.05.24.05.
Juhtimine praktikas 2 (JUP 2)22.05.24.05.
Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse 2 nv29.05.31.05.
Rat Race29.05.29.05.
NKK laskevõistlus lähingrelvadest30.05.30.05.
JUUNIAlgusLõpp
Parameediku erialakursus 5 nv05.06.07.06.
NKK Ohutushoiu laager "Ole valmis!"06.06.07.06
NKK Toitlustuse eriala täiendõpe (välikoka lõpetanutele)06.06.07.06.
Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse 3 nv12.06.14.06.
Juhtimine praktikas 1 (JUP1)12.06.14.06.
Narva energiajooks13.06.13.06.
Maakaitsepäev23.06.23.06.
JUULI Algus Lõpp
Noortelaager Spekter06.07.10.07.
Avinurme jsk. ühisüritus17.07.17.07.
NKK Juhtide laager25.07.26.07.
AUGUST Algus Lõpp
Admiral Pitka luurevõistlus05.08.09.08.
NKK Välikoka ja juhi kursuse praktika (Pitka)05.08.09.08.
Staabiassistendi baaskursus 1 nv14.08.16.08.
NKK Meditsiini eriala täiendõpe15.08.16.08.
Avinurme perepäev20.08.20.08.
Avaliku esinemise kursus II (AVE 2)21.08.23.08.
Staabiassistendi baaskursus 2 nv28.08.30.08.
SEPTEMBER Algus Lõpp
Instruktorikursus (2) 1. nv04.09.06.09.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 1 nv05.09.05.09.
NKK aastapäev05.09.05.09.
Instruktorikursus (2) 2. nv18.09.20.09.
NKK Välitoitlustuse erialavõistlus19.09.19.09.
Sanitari erialakursus 1 nv19.09.19.09.
Side erialakursus 1 nv19.09.19.09.
Esmaabi erialavõistlus26.09.26.09.
OKTOOBERAlgusLõpp
Juhtimiskursus II (JUHT II)01.10.04.10.
Välikoka kursuse praktika (Kotkalend)05.10.11.10.
Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse praktika (Kotkalend)05.10.11.10.
NKK Avalike suhete kursus10.10.11.10.
Juhtimine praktikas 2 (JUP 2)16.10.18.10.
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar17.10.18.10.
Jaoskondade vaheline spordivõistlus18.10.18.10.
Avinurme ja Orissaare ühisüritus24.10.25.10.
NOVEMBER Algus Lõpp
NKK Mentori kursus07.11.08.11.
Instruktorikursus (3) 1. nv20.11.22.11.
Juhtimine praktikas 1 (JUP1)27.11.29.11.
NKK juhtide õppepäevad28.11.29.11.
Baasväljaõppe IV moodul: Sõdurioskused  
DETSEMBERAlgus Lõpp 
Instruktorikursus (3) 2. nv04.12.06.12.
Esmaabi instruktorite kursus04..12.06.12.
Revisjonikomisjonide õppepäev05.12.05.12.
Jõhvi jsk. aasta kokkuvõtete tegemine05.12.05.12.
Lüganuse jsk. aasta kokkuvõtete tegemine06.12.06.12.
Juhtimine praktikas 1 (JUP1)11.12.13.12.
Avinurme jsk aasta kokkuvõtete tegemine11.12.11.12.
Narva jsk aasta kokkuvõtete tegemine  

FastLion CMS

Aastaplaan 2020

Aastaplaan 2020

JAANUAR Algus Lõpp Evakuatsioonimeeskondade (juhtide)õppepäevad 11 01

Aastaplaan 2020

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse