Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aastaplaan 2020 Aastaplaan 2020 Narva jsk aasta kokkuvõtete tegemine Aastaplaan 2020

Aastaplaan 2020

JAANUAR Algus Lõpp
Evakuatsioonimeeskondade (juhtide)õppepäevad11.01.11.01.
Ringkonna aastalõpu seminar12.01.12.01.
Utria Dessant16.01.18.01.
Avaliku esinemise kursus 1 (AVE 1)17.01.19.01.
Narva jsk üldkoosolek22.01.22.01.
NKK Organistasiooniõpetuse instruktorite täiendõpe24.01.25.01.
Ekströmi marss25.01.25.01.
Kultuurigrupi koosolek+õppepäev30.01.31.01.
Maleva allüksuste juhtide õppepäev30.01.30.01.
VEEBRUAR Algus Lõpp
Lüganuse jsk üldkoosolek01.02.01.02.
Filmivõtted08.02.09.02.
NKK esmaabi instruktorite seminar08.02.09.02.
Baasväljaõppe I moodul: Organisatsiooniõpetus09.02.09.02.
Juhtimine praktikas 1 (JUP1)14.02.16.02.
Admiral Pitka rahvamatk16.02.16.02.
Kultuurigrupi koosolek19.02.19.02.
Jõhvi jsk. üldkoosolek19.02.19.02.
Avinurme jsk. üldkoosolek21.02.21.02.
KL Alutaguse maleva laskevõistlus22.02.22.02.
Kodutütarde metsalaager22.02.23.02.
Vabariigi aastapäeva tähistamine24.02.24.02.
MÄRTS Algus Lõpp
Ringkonna üritus05.03.05.03
Juhtimine praktikas 1 (JUP 1)06.03.08.03.
Kuperjanovi retk07.03.07.03.
NKK Välikoka kursuse e-õpe09.03.05.04.
NKK Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse e-õpe09.03.05.04.
Jõhvi jaoskonna üldkoosolek10.03.  10.03.
APRILL Algus Lõpp
NKK Anname au kampaania01.04.30.04.
Administreerimiskursus01.04.20.05.
MAIAlgusLõpp
Teeme ära Võsul16.05.17.05.
BVÕ V moodul: Ohutushoid (e-õpe)19.05.21.05.
BVÕ I moodul: Organisatsiooniõpe (e-õpe)25.05.28.05.
NKK laskevõistlus lähingrelvadest 30.05.30.05. 
JUUNIAlgusLõpp
Parameediku erialakursus 1 nv (Sakala)05.06.07.06.
Toitlustusmeeskonna juhi kursuse lähiõpe05.06.07.06.
Välikoka kursuse kompleksharjutus05.06.07.06.
Maleva laskevõistlus II etapp06.06.07.06.
Ringkonnakogu13.06.13.06.
Toitlustuseriala täiendõpe(välikoka kursuse lõpetanutele)20.06.21.06.
Maakaitsepäev23.06.23.06.
Parameediku erialakursus Kaitseliidus 2nv (Sakala)26.06.28.06.
JUULI Algus Lõpp
Parameediku erialakursus Kaitseliidus 3.nv10.07.12.07.
BVÕ III moodul: Toitlustamine (Kirna)10.07. 12.07. 
BVÕ IV moodul: Sõdurioskused (Kirna)11.07.12.07.
Juhtide laager11.07.12.07.
Avinurme jsk. ühisüritus17.07.17.07.
Parameediku erialakursus Kaitseliidus 4.nv24.07.26.07.
NKK Juhtide laager25.07.26.07.
NKK Koormusmatk 31.07.02.08.
NKK keskkogu  
AUGUST Algus Lõpp
Parameediku erialakursus Kaitseliidus 5nv07.08.09.08.
Staabiassistendi baaskursus 1 nv14.08.16.08.
Sidemehe erialavõistlus15.08.15.08.
NKK Meditsiini eriala täiendõpe15.08.16.08.
Avinurme perepäev20.08.20.08.
Avaliku esinemise kursus II (AVE 2)21.08.23.08.
Staabiassistendi baaskursus 2 nv28.08.30.08.
SEPTEMBER Algus Lõpp
Instruktorikursus (2) 1. nv04.09.06.09.
Sõdurioskuste kursus (SOK) 1 nv05.09.05.09.
NKK aastapäev05.09.05.09.
KL Alutaguse maleva laskevõistlus 3. etapp05.09.05.09.
Ohutushoiulaager "Ole valmis!"12.09.13.09.
Instruktorikursus (2) 2. nv18.09.20.09.
NKK Välitoitlustuse erialavõistlus19.09.19.09.
Sanitari erialakursus 1 nv19.09.19.09.
Side erialakursus 1 nv19.09.19.09.
Väliköögimeeskonna juhi eriala kursus25.09.27.09.
Esmaabi erialavõistlus26.09.26.09.
Väliköögimeeskonna juhi eriala kursuse praktika  
NKK ajalooseminar  
Staabiassistentide grupijuhtide õppepäevad  
OKTOOBERAlgusLõpp
Juhtimiskursus II (JUHT II)01.10.04.10.
Välikoka kursuse praktika (Kotkalend)05.10.11.10.
Väliköögimeeskonna juhi erialakursuse praktika (Kotkalend)05.10.11.10.
NKK laskevõistlus sportrelvadest10.10.10.10.
NKK Avalike suhete kursus10.10.11.10.
Juhtimine praktikas 2 (JUP 2)16.10.18.10.
NKK Ohutushoiu instruktorite seminar17.10.18.10.
Jaoskondade vaheline spordivõistlus18.10.18.10.
Avinurme ja Orissaare ühisüritus24.10.25.10.
Toitlustusmeeskonna juhi kursuse praktika  
Välikoka kursuse praktika (Kotkalend)  
NOVEMBER Algus Lõpp
NKK Mentori kursus08.11.08.11.
Instruktorikursus (3) 1. nv20.11.22.11.
Juhtimine praktikas 1 (JUP1)27.11.29.11.
NKK juhtide õppepäevad28.11.29.11.
Baasväljaõppe IV moodul: Sõdurioskused  
DETSEMBERAlgus Lõpp 
Instruktorikursus (3) 2. nv04.12.06.12.
Esmaabiinstruktori kursus 1.nv04.12.06.12.
Revisjonikomisjonide õppepäev05.12.05.12.
Jõhvi jsk. aasta kokkuvõtete tegemine05.12.05.12.
Lüganuse jsk. aasta kokkuvõtete tegemine06.12.06.12.
Esmaabiinstruktori kursus 2.nv11.12.

13.12.

Juhtimine praktikas 1 (JUP1)11.12.13.12.
Avinurme jsk aasta kokkuvõtete tegemine11.12.11.12.
Narva jsk aasta kokkuvõtete tegemine  

FastLion CMS

Aastaplaan 2020

Aastaplaan 2020

JAANUAR Algus Lõpp Evakuatsioonimeeskondade (juhtide)õppepäevad 11 01

Aastaplaan 2020

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse