Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aastad 2013-2014 Aastad 2013-2014 *** Põhja jaoskond 2014 Esinaine: Triin Mets Aseesinaine: Airika Tammar Juhatuse Liikmed: Evelyn Lill, Heleri Parkala, Kaisa Albert Revisjonis kokku: Maris Soonsein, Milana Neemelaid, Karolina Kangro Aastad 2013-2014

Põhja jaoskond 2013

Esinaine: Triin Mets

Aseesinaine: Kristiina Kull

Juhatuse Liikmed: Airika Tammar, Evelyn Lill, Heleri Parkala

Revisjonis kokku: Margit Gerndorf, Karmen Kinko, Maris Soonsein

 

Liikmeid jaoskonnas kokku: 37 tegevliiget, 1 noorliige (31.12.2013)

 

ÜRITUSED

Ekskursioon loomaaias (jaoskonna motivatsiooniüritus);

Sõdurioskuste metsalaager (jaoskonna korraldatud ringkonna õppus);

Jane Bond (jaoskonna eestvedamisel toimunud laskmishooaja avaüritus Männiku lasketiirus)

 

Liikmete osalus üritustel:

Üle-eestilistest kursustest/üritustest jagus Põhja jaoskonna liikmeid osalema nii militaar-sportlikele (Scoutsrännak, Kotkalend 2013), pidulikele (võidupüha paraad) kui ka tubasematele (administreerimiskursus, sõja- ja katastroofimeditsiini konverents) üritustele. Meie laskesportlased ei puudunud ka NKK laskevõistlusel ja KJ karikavõistlustel laskmises.

 

Maleva väljaõppeüritustest kõige kaalukamaks ja pikaajalisemaks võib pidada jaoskonna liikmete osalemist TSOBKKl-l. Samas osaleti erinevatel laskevõistlustel, täiendõpetel ja linnalahingus.

 

Tagamisfunktsioonide täitmisel võis Põhja jaoskonna liikmeid näha nii toitlustamas (Vabariigi aastapäev, Naistelt Naistele, erinevad laskevõistlused ja -laagrid), staabiassistentidena (Kevadtorm) kui ka avalike suhete alal (Veteranirock, teletorni perepäev).

 

Kõige enam lõid jaoskonna liikmed kaasa Tallinna ringkonna tegemistes – neid oli märgata nii keha kui ka vaimu harimas. Osaleti sportlikel rahvaüritustel (Maijooks, ööjooks Rakveres) kui ka erinevatel loengutel-koolitustel (vabatahtlikuks olemine, reisimine, enesekaitse, igapäevaturvalisus). Pidulikest üritustest osaleti Vabariigi aastapäeva ja lipupäeva liputseremoonial Toompeal ning Tallinna ringkonna aastapäeval.

 

***

 

Põhja jaoskond 2014

Esinaine: Triin Mets

Aseesinaine: Airika Tammar

Juhatuse Liikmed: Evelyn Lill, Heleri Parkala, Kaisa Albert

Revisjonis kokku: Maris Soonsein, Milana Neemelaid, Karolina Kangro

FastLion CMS

Aastad 2013-2014

Aastad 2013-2014

Põhja jaoskond 2013 Esinaine: Triin Mets Aseesinaine: Kristiina Kull Juhatuse Liikmed: Airika Tammar, Evelyn Lill, Heleri Parkala Revisjonis kokku: Margit Gerndorf, Karmen Kinko, Maris Soonsein Liikmeid jaoskonnas kokku: 37 tegevliiget, 1 noorliige (31 12

Aastad 2013-2014

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse