Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
8 põhjust, miks liituda Naiskodukaitsega 8 põhjust, miks liituda Mida Naiskodukaitsesse kuulumine annab ning millega tegeleda saab? Loe siit ja võta meiega ühendust. Tekkis huvi? Kirjuta meile, Naiskodukaitse ootab SIND! Kontaktid leiad siit või võid meile kirjutada ka Facebooki kaudu: ← Eelmine Kuidas astuda liikmeks? 8 põhjust, miks liituda Naiskodukaitsega

8 põhjust, miks liituda Naiskodukaitsega

Mida Naiskodukaitsesse kuulumine annab ning millega tegeleda saab? Loe siit ja võta meiega ühendust.

8 põhjust, miks liituda Naiskodukaitsega
foto Sigrid Laurikainen

1. Naiskodukaitsest saad väga head teadmised ja oskused, kuidas nii tava- kui kriisiolukorras ise hakkama saada, märgata abivajajat ning anda abi ka teistele.

2. Naiskodukaitses on erinevaid täiendõppe ja enesearengu võimalusi, paljud liikmed avastavad endas uusi külgi ning saavad juurde enesekindlust midagi uut proovida.

3. Võimalus end proovile panna, olgu selleks eneseületuseks siis tankitõrjuriks saamine, saalitäie rahva ees kõne pidamine, suurürituse korraldamine, ise õpetaja rolli asumine, 500 inimese toitlustamine või mitu ööpäeva järjest militaarsportlikul võistlusel relvaga metsas müttamine.

4. Vabatahtliku naiskodukaitsjana saad anda oma panuse turvalisema Eesti jaoks. Naiskodukaitsjad olid ühed esimesed vabatahtlikud, kes tulid koroonakriisi alguses appi viiruse levikule piiri panema. Naised on osalenud erinevates tegevustes toetamaks Politsei- ja Piirivalveametit, Terviseametit, Häirekeskust, erinevaid haiglaid, vaktsineerimiskeskusi ja kohalikke omavalitsusi.

5. Naiskodukaitses on hea võimalus kriisi ajal ise käed külge panna ja olla meie inimestele abiks. Looduskatastroofi või pikemaajalise kriisiga (nt pikem elektrikatkestus tormi järel) toimetulemiseks võivad inimesed vajada evakueerimist.

6. Naiskodukaitsjana saad olla tuleviku kujundaja, olles noortejuht Kodutütarde või Noorte Kotkaste organisatsioonides või osaleda ka riigikaitseõpetuse laagrite läbiviimises.

7. Naiskodukaitsjana saad osaleda sõjalises riigikaitses, kuuludes Kaitseliidu poolt ettevalmistatavatesse üksustesse erinevatel sõjalistel ametikohtadel nagu nt pioneerid, tankitõrjurid, miinipildurid, võitlusgrupi liikmed jne. Kui ajateenistuse läbimiseks on vanusele ülempiir, siis Naiskodukaitses on sõjalist väljaõpet võimalik saada ka vanematel kui 28-aastastel.

8. Sinu isiklik suhtlus- ja tugivõrgustik üle Eesti - liitud Eesti suurima naisorganisatsiooniga, kus on enam kui 3000 väga põneva tausta ja elukogemusega liiget, kellega on huvitav koos tegutseda ja õppida.

Tekkis huvi?

Kirjuta meile, Naiskodukaitse ootab SIND!

 

Kontaktid leiad siit või võid meile kirjutada ka Facebooki kaudu:

FastLion CMS

8 põhjust, miks liituda

8 põhjust, miks liituda

foto Sigrid Laurikainen 1 Naiskodukaitsest saad väga head teadmised ja oskused, kuidas nii tava- kui kriisiolukorras ise hakkama saada , märgata abivajajat ning anda abi ka teistele Mida Naiskodukaitsesse kuulumine annab ning millega tegeleda saab? Loe siit ja võta meiega ühendust.

8 põhjust, miks liituda Naiskodukaitsega

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse