Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
2021. aasta Sadama jaoskonnas 2021 aasta Sadama jaoskonnas Sadama jaoskonna liikmed esindasid Naiskodukaitset mitmel Pitka retkel, Märjamaal ööorienteerumisel, juhtide öörännakul, Mari Raamoti rattaretkel, Tallinna merepäevadel ning aitasid korraldada ja läbi viia evakuatsiooniõppuse Saku algkoolis, aitasid korraldada baasväljaõppeid ning toitlustada mitmeid Naiskodukaitse ja KL õppuseid 2021. aasta Sadama jaoskonnas

2021. aasta Sadama jaoskonnas

2021. a jaoskonna juhatus

Esinaine: Reelika Mõttus

Aseesinaine: Aivi Murd-Murulauk

Juhatuse liikmed: Kaidi Pill, Ann Saks, Gertrud Väravas

2021. aastal täitus Sadama jaoskonna esinaisel ja aseesinaisel 3-aastane teenistusaeg ning uueks esinaiseks valiti Reelika Mõttus, aseesinaiseks Aivi Murd-Murulauk. Vahetusid ka juhatuse liikmed.

 

Jaoskonnaga liitus aasta jooksul neli uut liiget, teise ringkonda liikus üks liige ning organisatsioonist lahkus üks liige.

 

Sadama jaoskonna liikmed võtsid osa mälestusüritustel küünalde asetamisest KV kalmistule, osalesid aktiivselt "Anname au" kampaania läbi viimises, märtsiküüditamise aastapäeval lintide sidumises raudteejaamadesse ning küünalde asetamisel juuniküüditamise ohvritele "Ma ei unusta sind" mälestusüritusel.

 

Esmakordselt korraldati Tallinna ringkonna poolt Naiskodukaitse koormusmatk, mille edukale läbiviimisele panustasid Sadama jaoskonna vabatahtlikud lugematu arvu tundidega.

 

Juulis korraldas Sadama jaoskond köielt laskumise koolituse Humala harjutusväljal, kuhu kutsuti osalema ka Kalevi jaoskonna liikmed. Sellest koolitusest räägitakse veel pikalt ning koolitus kuulub kordamisele.

 

Septembris korraldas Sadama jaoskond koostöös Nõmme jaoskonnaga KL Männiku lasketiiru territooriumil Üleringkonnalise erialagruppide kompleksõppuse/õpitubade päeva, kus said huvilised nii Naiskodukaitsest kui ka väljastpoolt õppida rivis marssimist ning militaarkaardi lugemist, osa võtta sportpüssi laskmisest, takistusraja läbimisest, elustamise õpitoast ning toimetulekuülesannetega orienteerumisest. Orienteerumisrajal sai harjutada tule kustutamist tuletekiga, vigastatu lahastamist lebomati ja kolmnurkrättide abil, telkmantli all magamiseks valmistumist, tule süütamist tulepulgaga, kateloki kasutamist ning elementaarset sidepidamist raadiojaamadega. Ilm oli imeliselt soe ja üritus läks igati korda.

 

Jaoskonna liikmetele korraldati motivatsiooniüritusena Kiek in die Kök muuseumis bastionikäikude külastamisel giidiga ekskursioon.

 

Sadama jaoskonna liikmed esindasid Naiskodukaitset mitmel Pitka retkel, Märjamaal ööorienteerumisel, juhtide öörännakul, Mari Raamoti rattaretkel, Tallinna merepäevadel ning aitasid korraldada ja läbi viia evakuatsiooniõppuse Saku algkoolis, aitasid korraldada baasväljaõppeid ning toitlustada mitmeid Naiskodukaitse ja KL õppuseid.

FastLion CMS

2021 aasta Sadama jaoskonnas

2021 aasta Sadama jaoskonnas

2021 a jaoskonna juhatus Esinaine: Reelika Mõttus Aseesinaine: Aivi Murd-Murulauk Juhatuse liikmed: Kaidi Pill, Ann Saks, Gertrud Väravas 2021

2021. aasta Sadama jaoskonnas

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse