Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vändra jaoskond Vändra jaoskond Loodetakse kasvatada aktiivselt liikmeskonda! Vändra jaoskond

Vändra jaoskond

Vändra jaoskond
Vändra jaoskonna esinaiseks valiti Karin Madisson (vasakult teine), aseesinaiseks Aire Retsnik (vasakult kolmas), juhatuse liikmeteks aga Laura Oisalu, Leiu Lepik ja Airin Laasma ning juhatuse asendusliige on Pille Lehtemaa.

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna kõige uuem lüli on 10. oktoobril 2019. aastal (taas)asutatud Vändra jaoskond.

Loomisavaldusele kirjutas alla kümme naist, neist üheksale tähendas see organisatsiooniga liitumist. Varem käisid Pärnumaa naiskodukaitsjad oma tegevustest ja eesmärkidest Vändras rääkimas ja liikmeteks astunud naistele oli see varem kaalutud samm.  Paljud neist olid mõelnud panustada riigikaitsesse, aga kõhklusi tekitas aeganõudev sõit Pärnusse ja tagasi. See sai ka jaoskonna loomise põhjuseks, kuna kohapeal ja tuttavate inimestega saab kiiremini ettevõtmisi organiseerida. Koos proovitakse Vändras Naiskodukaitsele uus hingamine anda. Naised on entusiastlikud ja soovivad läbi uute kogemuste avardada enda ning huviliste silmaringi Naiskodukaitse tegemiste osas. Vändra jaoskonnale on pakkunud koostöö võimalust ka lähedal asuv Korbe malev.

Loodetakse kasvatada aktiivselt liikmeskonda!

FastLion CMS

Vändra jaoskond

Vändra jaoskond

Vändra jaoskonna esinaiseks valiti Karin Madisson (vasakult teine), aseesinaiseks Aire Retsnik (vasakult kolmas), juhatuse liikmeteks aga Laura Oisalu, Leiu Lepik ja Airin Laasma ning juhatuse asendusliige on Pille Lehtemaa Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna kõige uuem lüli on 10

Vändra jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2021 » Naiskodukaitse