Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonnal on uus esinaine Sakala ringkonnal on uus Märtsi kolmandal kolmapäeval toimus Sakala ringkonna ringkonnakogu. Kokku olid tulnud kõik hakkajad juhid ja valitud esindajad neljast jaoskonnast. a valitud NKK Sakala ringkonna juhatus ← Eelmine Naiskodukaitsja on naiselik! Järgmine → Lõuna-Viljandi jaoskonna esinaise esimene aasta juhina Sakala ringkonnal on uus esinaine

Sakala ringkonnal on uus esinaine

Lembe Lahtmaa 19. märtsil 2015

Märtsi kolmandal kolmapäeval toimus Sakala ringkonna ringkonnakogu. Kokku olid tulnud kõik hakkajad juhid ja valitud esindajad neljast jaoskonnast.

Sakala ringkonnal on uus esinaine

Sakala ringkonnakogu koosseis on uute jaoskondade lisandumisega suurenenud. Kui aasta tagasi rõõmustasime Lõuna-Viljandi jaoskonna esinduse üle, siis sel korral tervitasime ringkonnakogul Karksi jaoskonna esindust.

 

Mõtlemapaneva kõnega tegi sissejuhatuse malevapealik mjr Ahto Alas. Ta kutsus naiskodukaitsjaid arutama oma rolli üle ühiskonnas, siseturvalisusest ning soovis kõigile maanaise tarkust ja visadust.

 

Tavapäraselt arutati möödunud aasta tegude üle ja seadsime uued sihid. Ringkonna esinaine Tiina Ott esitas ülevaate 2014. aasta tegemistest. Liikmeskonna suurendamise ülesannet me täita ei suutnud, aga heameel on sellest, et liikmed on muutunud aina aktiivsemaks.

Sakala ringkonnal on uus esinaine
Eelmine Sakala ringkonna esinaine Tiina Ott ja uus esinaine Eda Kivisild.

 

Eriliseks tegi 2015. a. ringkonnakogu see, et valida oli vaja pea kogu ringkonna juhatuse uus koosseis. Ametiaeg täitus ringkonna esinaisel Tiina Otil ja aseesinaisel Lembe Lahtmaal. Tiina Ott juhtis kindlal käel neli aastat ringkonda ning ette võeti tõeliselt suuri projekte. Tegeleti heategevusega, valmis ringkonna arengukava, liikmete ja koostööpartnerite tunnustamise kord.

Sakala ringkonna esinaiseks valiti Eda Kivisild, kelle juhtimise all Sakala ringkond järgmised kolm aastat tegutseb. Uus esinaine tõdes: „Tiina on olnud hea juht ja seda rolli on keeruline võtta. Olen meeskonnatöö usku ja tunnen, et olen esinaise rolliks valmis. Üks asi, mida soovin, on, et oleksime malevale ja malev meile vajalik“.
Aseesinaiseks valiti Egle Reinup.

20 hääleõiguslikku naiskodukaitsjat otsustasid, et ringkonna juhatuse liikmeteks saavad Aili Mägi, Tiina Ott ja Margit Rei. Asendusliikmeks valiti Lembe Lahtmaa.
Ametiaeg sai täis ka ringkonna revisjonikomisjoni liikmel Ene Sügaval, kes oli ringkonna revisjonikomisjonis lausa üheksa aastat! Ringkonna revisjonikomisjonile valiti uus ja kogemustega liige: Malle Lohk.

 

Head tegutsemislusti valituile!

Sakala ringkonnal on uus esinaine
18. märtsil 2015. a valitud NKK Sakala ringkonna juhatus
Sakala ringkonnal on uus esinaine
Sakala ringkonnal on uus esinaine
Sakala ringkonnal on uus esinaine

FastLion CMS

Sakala ringkonnal on uus

Sakala ringkonnal on uus

Sakala ringkonnakogu koosseis on uute jaoskondade lisandumisega suurenenud Kui aasta tagasi rõõmustasime Lõuna-Viljandi jaoskonna esinduse üle, siis sel korral tervitasime ringkonnakogul Karksi jaoskonna esindust Märtsi kolmandal kolmapäeval toimus Sakala ringkonna ringkonnakogu. Kokku olid tulnud kõik hakkajad juhid ja valitud esindajad neljast jaoskonnast.

Sakala ringkonnal on uus esinaine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse