Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sakala ringkonna esinaisena jätkab Jane Koitlepp Sakala ringkonna esinaisena jätkab Sakala ringkonna tähtsaim aasta otsustuskogu - ringkonnakogu - toimus 17. veebruaril 2021. Foto: Gunnar Teas ← Eelmine Sakala malevas õpiti esmaabi andma Järgmine → „Ole valmis!“ lumetorditegu on lõppenud ja auhinnad jagatud Sakala ringkonna esinaisena jätkab Jane Koitlepp

Sakala ringkonna esinaisena jätkab Jane Koitlepp

23. veebr. 2021

Sakala ringkonna tähtsaim aasta otsustuskogu - ringkonnakogu - toimus 17. veebruaril 2021.

Sakala ringkonna esinaisena jätkab Jane Koitlepp
Ringkonna esinaine Jane Koitlepp. Foto: Gunnar Teas

Koosoleku avas esinaine Jane Koitlepp, kaitseliidu tegevusest andis lühikese ülevaate malevapealik major Andrus Tiitus.

Esinaine võttis 2020. aasta kokku. Saime teada, et Sakala ringkond on esirinnas liikmemaksude tasumise osas ja et koroonaviirus osalusaktiivsust väga ei muutnud. Aastakäsus oli 26 ülesannet, millest sai täidetud 20, osaliselt täidetud neli ülesannet.


Revisjonikomisjoni aruande ettepanekuid tutvustas Eda Kivisild. Komisjon soovitas 
kasutada mentorlust ka staa¾ikate-passiivsete liikmete või juhtide järelkasvu saamise eesmärgil, vähemalt kord aastas kutsuda ringkonna juhatusel kokku laiendatud koosolek, kus osalevad erialagrupi juhid ning osalusaktiivsuse tõstmiseks seda, et jaoskonna esinaine võtab ühendust liikmega, kes pole 1. septembriks tegevuses osalenud ja kutsub teda mõnele üritusele.

Sakala ringkonna esinaisena jätkab Jane Koitlepp
NKK Sakala ringkonna juhatus (vasakult): Egle Reinup, Jane Koitlepp, Daniela Erit, Kai Kannistu ja Grete Vares. Foto: Gunnar Teas

Ametiaeg täitus kolmel ringkonna juhatuse liikmel. Ringkonna esinaiseks valiti tagasi Jane Koitlepp, kes just pälvis üle-eestilise aasta naiskodukaitsja tiitli. Esinaine tänas liikmeid kolme tegusa aasta eest. "Siiski tunnen, et seda on vähe ja soovin reaalsed muudatuse sisse viia ning rakendada. Prioriteet on juhid ja nendele võimaluste pakkumised. Kui usaldate, jätkan,“ sõnas Koitlepp.

Ka aseesinaisel Kai Kannistul täitus ametiaeg, temagi valiti tagasi (kaheks aastaks) aseesinaise ametikohale. Ringkonna juhatuse liikmetest jätkavad Egle Reinup ja Daniela Erit, aastane ametiaeg sai täis Elerin Öövelil, tema asemele valiti kolmeks aastaks Grete Vares. Ringkonna juhatuse asendusliikmeks valiti Elerin Öövel.

 

Revisjonikomisjonis täitus ametiaeg Evelin Lappalainel, kes taas kolmeks aastaks ametisse valiti. Eda Kivisild ja Anne Kutser esitasid ringkonnakogule avalduse revisjoniliikme kohalt tagasi astumiseks. Uueks revisjonikomisjoni liikmeks kaheks aastaks valiti Tiina Ott ning üheks aastaks Ene Sügav. Revisjonikomisjoni asendusliikme Ene Sügava asemel jätkab üheks aastaks Lembe Lahtmaa.

 

Sakala ringkonna esindajaks keskkogul valiti kolmeks aastaks Margit Rei ja asendusliikmeks kolmeks aastaks Jane Schults.

 

Sakala ringkonna esinaisena jätkab Jane Koitlepp
Sakala 2021. aasta ringkonnakogu liikmed. Foto: Gunnar Teas

FastLion CMS

Sakala ringkonna esinaisena jätkab

Sakala ringkonna esinaisena jätkab

Ringkonna esinaine Jane Koitlepp Foto: Gunnar Teas Koosoleku avas esinaine Jane Koitlepp , kaitseliidu tegevusest andis lühikese ülevaate malevapealik major Andrus Tiitus Sakala ringkonna tähtsaim aasta otsustuskogu - ringkonnakogu - toimus 17. veebruaril 2021.

Sakala ringkonna esinaisena jätkab Jane Koitlepp

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse