Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Pärnus Raba lasketiirus toimunud Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkond Pärnus Raba lasketiirus toimunud Laupäeval, 26. aprillil toimus Pärnus Raba lasketiirus Naiskodukaitse laskevõistlus väikekaliibrilistest sportrelvadest. Võistlusel osales 16 võistkonda, esindatud olid kõik 15 ringkonda. Foto: Karmen Vesselov ← Eelmine Kolmel Naiskodukaitse ringkonnal on uus esinaine Järgmine → Naiskodukaitse koormusmatk on tänavu Saaremaal Pärnus Raba lasketiirus toimunud Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkond

Pärnus Raba lasketiirus toimunud Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkond

Ave Rallmann 26. aprillil 2014

Laupäeval, 26. aprillil toimus Pärnus Raba lasketiirus Naiskodukaitse laskevõistlus väikekaliibrilistest sportrelvadest. Võistlusel osales 16 võistkonda, esindatud olid kõik 15 ringkonda.

Kaunil päiksepaistelisel päeval olid üle aastate laskevõistlusel väljas kõik 15 ringkonda, lääne naised suisa kahe võistkonnaga. Võistluspäev möödus kiirelt ja sujuvalt.

Püstoliharjutuses oli sarnaselt eelmisele aastale tegemist sõjalise kiirlaskmisega, mida eelmisel aastal esmakordselt Kaius toimunud võistlusel läbi viidi.  Harjutus nägi ette kahe 5-lasulise seeria laskmist 10, 8 ja lõpuks 6 sekundi jooksul. Sportpüssist lasti 30 lasku lamades.

Laskevõistluse võitis Alutaguse ringkond koosseisus Alla Milogradskaja, Veera Rumjantseva, Julia Soboleva, Valeria Koljuhhina (1094 punkti). Teise koha sai Rapla ringkond koosseisus Kristel Kaasiku, Triin Tähtla, Aivi Tarvis, Mervi Kreem (1080 punkti). Kolmandale kohale tuli Valga ringkonna võistkond, kuhu kuulusid Viia Kaldam, Oksana Leesik, Annika Pang ja Janne Salumäe (1034 punkti).

Kohtunike tähtis amet. Foto: Karmen Vesselov

Indivuaalarvetsuses olid sportpüssist laskmisel parimad Alutaguse ringkonnast Julia Soboleva (293 punkti), Valeria Koljuhhina (287 punkti) ning Võrumaa ringkonna liige Marina Piirisild (282 punkti). Sportpüstoli laskmise võitis Rapla ringkonnast Kristel Kaasiku (273 punkti), järgnesid Järva ringkonnast Maire Arro (268 punkti) ning Rapla ringkonnast Triin Tähtla (266 punkti).

Üle-eestiline Naiskodukaitse laskevõistlus toimub igal aastal. Eelnevad kaks aastat on samuti Alutaguse ringkond võidukarika kojuviinud.

FastLion CMS

Pärnus Raba lasketiirus toimunud

Foto: Karmen Vesselov Kaunil päiksepaistelisel päeval olid üle aastate laskevõistlusel väljas kõik 15 ringkonda, lääne naised suisa kahe võistkonnaga Võistluspäev möödus kiirelt ja sujuvalt Laupäeval, 26. aprillil toimus Pärnus Raba lasketiirus Naiskodukaitse laskevõistlus väikekaliibrilistest sportrelvadest. Võistlusel osales 16 võistkonda, esindatud olid kõik 15 ringkonda.