Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga! Õppepäevadel kogetu on edasiviiva Märtsikuu viimasel nädalavahetusel toimusid Naiskodukaitse Sakala ringkonna juhtide õppepäevad Männiku metsatalus, millest võttis osa 27 kohalikku ja kaks Viru naiskodukaitsjat. ← Eelmine Karksi jaoskonnal täitus viies tegevusaasta Järgmine → Tõmba hinge ja rahune! Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga!

Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga!

Merike Tulp 2. aprillil 2019

Märtsikuu viimasel nädalavahetusel toimusid Naiskodukaitse Sakala ringkonna juhtide õppepäevad Männiku metsatalus, millest võttis osa 27 kohalikku ja kaks Viru naiskodukaitsjat.

Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga!

Reede õhtul alustati ühise kehakinnituse ning lustliku tutvumisringiga. Saime rohkem teada vastutuse võtmisest ja jagamisest, korraldajad tutvustasid ka sisutihedat laupäevast õppepäeva.

Loovuse käimatõmbamiseks paluti kõigil jaoskondadel olemasolevate kangaste, aksessuaaride ja riideesemete abil lavastada ning klõpsata üks põrandafoto (#scenefromtheceiling) teemal: juhime koos! 
Kui kõik fotod said tehtud, hääletasime välja parimad.

Huvilistel oli meeldiv võimalus lõpetada töönädal lõõgastava saunaga.

Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga!

Laupäeval saime kogenud instruktorite väga oskusliku õpetamise tulemusena õpetussõnu ning praktilisi oskusi aastaplaani ja eelarve koostamisest ning GoogleDrive kasutamisest. Esinaine Jane sõnul on Drive keskkond dokumentidele ja piltidele hea, olles piisavalt mahukas ning võimaldades kiiret infovahetust.


Jagati juhised ja tuletati meelde erialagruppijuhtide ülesanded ja huvitavaks ning tähtsaimaks ühitööks oli tunnutuskorras uute aasta tegija tiitlite kriteerumite väljatöötamine. 

Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga!

Õppepäevad möödusid grupitöid tehes ja see omakorda võimaldas erinevate inimestega tuttavaks saada, nende ideid kuulata ja enda mõtteid jagada.

Osalaejatele jagasid teadmisi ringkonna juhatuse liikmed ning ringkonna instruktor.

Oli väga sisutihe nädalavahetus, mis ei koormanud, vaid rikastas ja turgutas vaimu.

Fotod pildistasid Liis Käsper ja Jane Koitlepp.

Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga!
Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga!

FastLion CMS

Õppepäevadel kogetu on edasiviiva

Õppepäevadel kogetu on edasiviiva

Reede õhtul alustati ühise kehakinnituse ning lustliku tutvumisringiga Saime rohkem teada vastutuse võtmisest ja jagamisest, k orraldajad tutvustasid ka sisutihedat laupäevast õppepäeva Märtsikuu viimasel nädalavahetusel toimusid Naiskodukaitse Sakala ringkonna juhtide õppepäevad Männiku metsatalus, millest võttis osa 27 kohalikku ja kaks Viru naiskodukaitsjat.

Õppepäevadel kogetu on edasiviiva jõuga!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse