Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitsjad võitsid Austrias toimunud sõjaväelaste MM-il kuldmedali Naiskodukaitsjad võitsid Austrias toimunud aastapäeva Naiskodukaitsjad võitsid Austrias toimunud sõjaväelaste MM-il kuldmedali

Naiskodukaitsjad võitsid Austrias toimunud sõjaväelaste MM-il kuldmedali

1. septembril 2014

Eesti naiskond võitis möödunud nädalal Austrias Güssingis peetud sõjaväelaste orienteerumise maailmameistrivõistlustel teatevõistluses kuldmedali. Teise koha saavutasid venelannad ja kolmandaks tuli Leedu naiskond.

Eesti naiskonda kuulusid Annika Rihma Naiskodukaitse Põlva ringkonnast, Kirti Rebane Tallinna ning Laura Joonas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonnast.

Lisaks tõi Annika Rihma individuaalarvestuses Eestile hõbemedali, läbides 8,5 km pikkuse 19 KP-ga raja 51.08-ga.

Sõjaväelaste orienteerumisjooksu MM-võistlused Austrias Güssingis algasid 25. augustil ja lõppesid 29. augustil.

Rohkem infot ja pilte võistluse kohta:

Põlva ringkonna naiskodukaitsja Annika Rihma. Foto: Eesti Orienteerumisliit
Tallinna ringkonna naiskodukaitsja Kirti Rebane. Foto: International Orienteering Federation
Võrumaa ringkonna naiskodukaitsja Laura Joonas. Foto: Eesti Orienteerumisliit

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad võitsid Austrias toimunud

Eesti naiskond võitis möödunud nädalal Austrias Güssingis peetud sõjaväelaste orienteerumise maailmameistrivõistlustel teatevõistluses kuldmedali Teise koha saavutasid venelannad ja kolmandaks tuli Leedu naiskond