Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitsjad Hiinas sõjaväelaste militaarmängudel Naiskodukaitsjad Hiinas sõjaväelaste militaarmängudel 18. -27. oktoobril toimusid Hiinas Wuhanis Rahvusvahelise Sõjaväespordi Nõukogu (CISM) korraldatud 7. sõjaväelaste militaarmängud (Military World Games), millest võtsid osa ka neli naiskodukaitsjat. Tublid! Võistlused ← Eelmine Mis tegelikult toimus side- ja staabi erialavõistlusel? Järgmine → Alice ja Julius – 125 Naiskodukaitsjad Hiinas sõjaväelaste militaarmängudel

Naiskodukaitsjad Hiinas sõjaväelaste militaarmängudel

1. nov. 2019

Sõjaväelaste militaarmängud toimuvad iga nelja aasta järel alates 1995. aastast. Kokku võisteldi 27 erineval alal ja võistlustest võttis osa sportlasi 138st riigist.

Naiste pika distantsi orienteerumises saavutas parima koha Merike Vanjuk, kes lõpetas 15. kohaga. Talle järgnesid 16. kohal Annika Rihma, 18. kohal Laura Joonas ja 40. kohal Eleri Hirv. Kokku võistles 63 naist, kellest 5 katkestasid.

Naiste orienteerumise keskmisel distantsil lõpetas parima tulemusega 12. kohal Eleri Hirv. Annika Rihma finišeeris 16. kohal, Laura Joonas 20. kohal ja Merike Vanjuk 25. kohal. Kokku osales 59 naist, kes kõik ka võistluse lõpetasid.

Teatevõistluse võistkond koosseisus Annika Rihma, Eleri Hirv ja Laura Joonas jõudis finišisse Venemaa, Poola ja Prantsusmaa järel 4. kohal. Kokku osales võistluses 15 riiki.

Orienteerumise võistkonna arvestuses saavutasid naised auväärse 4. koha Venemaa, Poola ja Šveitsi järel. Tublid!