Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse laskevõistlusel käis tihe rebimine Naiskodukaitse laskevõistlusel käis tihe 23. mail toimus Tartumaa Tervisespordikeskuses (varem tuntud Elva lasketiiru nime all) järjekordne Naiskodukaitse üle-eestiline laskevõistlus sportrelvadest. Lasti 30 lasku lamades (e. püssi) ja 30 lasku ringmärki (e. püstolit). Kohtumiseni järgmisel aastal! ← Eelmine Kuidas käituda õnnetuspaigal? Järgmine → Valga ringkonna instruktor Heili Mets osales Laskeinstruktori kursusel Naiskodukaitse laskevõistlusel käis tihe rebimine

Naiskodukaitse laskevõistlusel käis tihe rebimine

Leane Morits 24. mail 2010

23. mail toimus Tartumaa Tervisespordikeskuses (varem tuntud Elva lasketiiru nime all) järjekordne Naiskodukaitse üle-eestiline laskevõistlus sportrelvadest. Lasti 30 lasku lamades (e. püssi) ja 30 lasku ringmärki (e. püstolit).

Uuendusena toimus püssilaskmine elektroonikaga varustatud sihtmärkidesse – kuuli sisenemiskoha märklehte fikseerisid 4 väikest mikrofoni, mis olid paigutatud märklehe nurkadesse ning võistlejatel oli võimalus jälgida pärast iga lasku oma soorituse täpsust laskekoha juures olevalt kuvarilt. Arvuti luges punktid kokku ja kohtunikel jäi vaid üle need protokolli kanda.

Kohale oli tulnud 14 neljaliikmelist võistkonda 13 ringkonnast – Alutaguse oli välja pannud 8 laskurit.

Punktiarvestus oli nii individuaalne kui võistkondlik. Püssi individuaalses arvestuses oli esikoha pärast rebimine väga tihe – Liis Koger (Järva ringkond) saavutas tulemuse 287 silma ja Mari-Ann Piibeleht (Järva ringkond) tulemuse 285 silma. Kolmandaks jäi Jelena Potaševa (Alutaguse ringkond) 284 silmaga.

Püstoli individuaalses arvestuses võidutsesid samuti järvakad – Kristina Kask saavutas esikoha 277 punktiga. Alla Milogradskaja (Alutaguse ringkond) saavutas teise koha tulemuse 275 punktiga ja Kristel Kaasiku (Rapla ringkond) 271 punktiga kolmanda koha.

Pärast selliseid tulemusi võis esikoha juba ära arvata. Nii läkski – Järva ringkond sai 1120 punktiga esikoha, klaasist rändkarika ja Mari Raamoti mälestusteraamatu, Alutaguse I võistkond 1092 punktiga teise koha ja otsmikulambid ning Rapla ringkond 1046 punktiga kolmanda koha ja igas olukorras abiks olevad tulesüütamispulgad.

Võistlejad jäid rahule, korraldajad ka. Kohtumiseni järgmisel aastal!

FastLion CMS

Naiskodukaitse laskevõistlusel käis tihe

Uuendusena toimus püssilaskmine elektroonikaga varustatud sihtmärkidesse – kuuli sisenemiskoha märklehte fikseerisid 4 väikest mikrofoni, mis olid paigutatud märklehe nurkadesse ning võistlejatel oli võimalus jälgida pärast iga lasku oma soorituse täpsust laskekoha juures olevalt kuvarilt Arvuti luges punktid kokku ja kohtunikel jäi vaid üle need protokolli kanda 23. mail toimus Tartumaa Tervisespordikeskuses (varem tuntud Elva lasketiiru nime all) järjekordne Naiskodukaitse üle-eestiline laskevõistlus sportrelvadest. Lasti 30 lasku lamades (e. püssi) ja 30 lasku ringmärki (e. püstolit).