Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse Naiskodukaitse 2008. aasta laskevõistlus sportrelvadest toimus 14. juunil Narva lasketiirus. Osales viisteist neljaliikmelist naiskonda ning võisteldi sportpüstoli ja – püssi arvestuses. Võistkondliku esikoha saavutas kolmandat aastat järjest Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna võistkond. ← Eelmine Naiskodukaitse koormusmatka võitis Viru ringkond Järgmine → Naiskodukaitse osaleb võidupüha üritustel Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond

Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond

K.Podmoshenski 16. juunil 2008

Naiskodukaitse 2008. aasta laskevõistlus sportrelvadest toimus 14. juunil Narva lasketiirus. Osales viisteist neljaliikmelist naiskonda ning võisteldi sportpüstoli ja – püssi arvestuses.Võistkondliku esikoha saavutas kolmandat aastat järjest Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna võistkond.

1140 punktiga esikoha saavutanud võistkonna koosseisus olid An¾ela Voronova, Jelena Potaševa, Natalja Küttis ja Veera Rumjantseva.

Võistkondlikus arvestuses saavutas teise koha Järva ringkonna esindus (1128 punkti), kooseisus Marie Maarend, Kristina Kask, Mari-Ann Lilleleht ja Liis Koger. Kolmanda koha pälvinud Tallinna ringkonna I naiskonda (1073 punkti) kuulusid Karin Muru, Ave Tämm, Aija Klinduhhova ja Kadi Kalbin.

Individuaalselt saavutas sportpüssi arvestuses esikoha Alutaguse ringkonna esindaja An¾ela Voronova (299 punkti), teise ja kolmanda koha saavutasid vastavalt Liis Koger Järva ja Jelena Potaševa Alutaguse ringkonnast.

Parim individuaalne laskur sportpüstoli arvestuses oli Kristina Kask Järva ringkonnast (281 punkti), kellele järgnesid Veera Rumjantseva Alutaguse ja Karin Muru Tallinna ringkonnast.

Naiskodukaitse korraldab igal aastal üle-eestilist laskevõistlust sportrelvadest, eesmärgiga elavdada naiskodukaitsjate laskealast ettevalmistust ning selgitada välja parimad laskjad.
NKK 2008. a laskevõistluse võitjad, vasakult Järva ringkonna naiskond (II koht), Alutaguse ringkond (I kont), Tallinna ringkonna I võistkond (III koht).

FastLion CMS

Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse

1140 punktiga esikoha saavutanud võistkonna koosseisus olid An¾ela Voronova, Jelena Potaševa, Natalja Küttis ja Veera Rumjantseva Võistkondlikus arvestuses saavutas teise koha Järva ringkonna esindus (1128 punkti), kooseisus Marie Maarend, Kristina Kask, Mari-Ann Lilleleht ja Liis Koger Naiskodukaitse 2008. aasta laskevõistlus sportrelvadest toimus 14. juunil Narva lasketiirus. Osales viisteist neljaliikmelist naiskonda ning võisteldi sportpüstoli ja – püssi arvestuses.Võistkondliku esikoha saavutas kolmandat aastat järjest Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna võistkond.