Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Järva ringkond Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Järva 14. mail toimus Tallinna Maleva Männiku lasketiirus järjekordne Naiskodukaitse üle-eestiline laskevõistlus sportrelvadest. Võistlus koosnes kahest laskeharjutusest: 30 lasku lamades (v/k püss) ja 30 lasku ringmärki (v/k püstol). Kohtumiseni järgmisel aastal! ← Eelmine Saaremaa naiskodukaitsjad pidasid Eel-Ernal vapralt vastu Järgmine → Head mõtted on need, mis kasvatavad uusi mõtteid Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Järva ringkond

Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Järva ringkond

Pille Veitmaa 17. mail 2011

14. mail toimus Tallinna Maleva Männiku lasketiirus järjekordne Naiskodukaitse üle-eestiline laskevõistlus sportrelvadest. Võistlus koosnes kahest laskeharjutusest: 30 lasku lamades (v/k püss) ja 30 lasku ringmärki (v/k püstol).

Vaprad laskursportlased on üles rivistatud

Kohale oli tulnud 16 võistkonda 14 ringkonnast – Alutaguse ja Tallinna ringkond olid välja pannud 8 laskurit. Punktiarvestus oli nii individuaalne kui võistkondlik. Püssi individuaalses arvestuses võidutsesid Alutaguse naised – Jelena Potaševa (Alutaguse rk) saavutas tulemuse 287 silma ja Jekaterina Tihhomirova (Alutaguse rk) tulemuse 286 silma. Kolmandaks jäi Liisi Preedin (Saaremaa rk) 282 silmaga.

Püstoli individuaalses arvestuses võrdse tulemuse lasid välja Järva ja Rapla ringkonna naised, aga viimane seeria otsustas kõik – Maire Arro (Järva rk) saavutas esikoha 273 punktiga ja sama tulemusega pidi teise koha vastu võtma Kristel Kaasiku (Rapla rk) ja kolmandale kohale tuli Kairi Heinsoo (Sakala rk) 272 punktiga.

Juba teist aastat järjest läheb võistkondlik esikoht Järva ringkonnale 1095 punktiga, teine koht Alutaguse I võistkonnale 1088 punktiga ja kolmas koht Raplale 1062 punktiga.

Tänu peakohtunik Karin Muru ja MTÜ Eesti Laskurliidu kohtunikele sujus võistlus hästi. Kohtumiseni järgmisel aastal!

FastLion CMS

Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Järva

Vaprad laskursportlased on üles rivistatud Kohale oli tulnud 16 võistkonda 14 ringkonnast – Alutaguse ja Tallinna ringkond olid välja pannud 8 laskurit Punktiarvestus oli nii individuaalne kui võistkondlik 14. mail toimus Tallinna Maleva Männiku lasketiirus järjekordne Naiskodukaitse üle-eestiline laskevõistlus sportrelvadest. Võistlus koosnes kahest laskeharjutusest: 30 lasku lamades (v/k püss) ja 30 lasku ringmärki (v/k püstol).