Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse laskevõistluse tulemused Naiskodukaitse laskevõistluse tulemused 4. juunil Pärnus toimunud Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond koosseisus Ene Lättemaa, Larissa Peeters, Jekaterina Tihhomirova ja Natalja Küttis. Võiduskoor oli 328 silma. ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistlus Järgmine → Inimese otsimise koolitus Naiskodukaitse laskevõistluse tulemused

Naiskodukaitse laskevõistluse tulemused

5. juunil 2006

4. juunil Pärnus toimunud Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond koosseisus Ene Lättemaa, Larissa Peeters, Jekaterina Tihhomirova ja Natalja Küttis. Võiduskoor oli 328 silma.

Teiseks platseerus Valga ringkonna naiskond koosseisus Lea Jõesaar, Raili Siimann, Heili Mets ja Janne Salumäe tulemusega 309 punkti. Kolmanda koha saavutas skooriga 304 silma Tallinna ringkonna I võistkond, kuhu kuulusid Milaana Neemelaid, Inna Turu, Lemme Berkis ja Karin Muru.

Arvestust peeti neljaliikmeliste võistkondade vahel, iga võistkonna üks liige lasi sportpüstolit, ülejäänud andsid endast parima sportpüssi laskmises, kusjuures iga võistleja pidi laskma erinevast asendist (lamades, põlvelt, püsti). Igal võistlejal oli 10 võistluslasku. Paremuse arvestamisel summeeriti nelja võistleja tulemused.

Kokku osales selleaastasel Naiskodukaitse laskevõistlusel 16 naiskonda kolmeteistkümnest ringkonnast.

FastLion CMS

Teiseks platseerus Valga ringkonna naiskond koosseisus Lea Jõesaar, Raili Siimann, Heili Mets ja Janne Salumäe tulemusega 309 punkti Kolmanda koha saavutas skooriga 304 silma Tallinna ringkonna I võistkond, kuhu kuulusid Milaana Neemelaid, Inna Turu, Lemme Berkis ja Karin Muru 4. juunil Pärnus toimunud Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond koosseisus Ene Lättemaa, Larissa Peeters, Jekaterina Tihhomirova ja Natalja Küttis. Võiduskoor oli 328 silma.