Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Naiskodukaitse koormusmatka võitis Viru ringkond Naiskodukaitse koormusmatka võitis Viru 8. -10. mail Hiiumaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sellel aastal 9 naisvõistkonda. Võidu saavutas NKK Viru ringkonna võistkond. NKK Viru ringkonna võistkond võidukarikaga ← Eelmine Viitseadmiral Tarmo Kõuts annetab Saaremaa naiskodukaitsjatele lipu Järgmine → Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkonna võistkond Naiskodukaitse koormusmatka võitis Viru ringkond

Naiskodukaitse koormusmatka võitis Viru ringkond

13. mail 2008

8.-10. mail Hiiumaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sellel aastal 9 naisvõistkonda. Võidu saavutas NKK Viru ringkonna võistkond.

Juba mitmendat aastat toimub Naiskodukaitse koormusmatk koos  Eel-Erna võistlusega, mida korraldab Kaitseliidu peastaap koostöös Erna Seltsiga. Sel aastal olid nii trass kui ka kontrollpunktides täidetavad ülesanded naiskodukaitsjatele samad mis Eel-Ernal osalejatele, välja arvatud luureülesanne, mida koormusmatkal osalejad täitma ei pidanud.

Võistluse kestvus oli sel aastal umbes 30 h,  mille jooksul tuli läbida linnulennult 55 km ning täita erinevaid sõjalis-sportlikke ülesandeid.

Koormusmatka lõpetas 4 võistkonda. Esikolmik oli järgmine:
1. Viru ringkonna võistkond nr 2  kooseisus Silvi Kalamees, Aive Ott, Tiia Jalakas, Piret Rehe

2. Tartu ringkonna võistkond nr 2 kooseisus Tiiu Tõrra, Helle Blum, Eda Leola, Kersti Podmošenski

3. Põlva ringkonna võistkond  kooseisus Kristi Randla, Maive Tõemäe, Heili Piho, Maarja Siilbek.

Neljanda koha saavutas NKK Tallinna ringkonna esindus. Täpsem informatsioon võistluse ning tulemuste kohta Erna Seltsi kodulehel.

NKK Viru ringkonna võistkond võidukarikaga

FastLion CMS

Naiskodukaitse koormusmatka võitis Viru

Juba mitmendat aastat toimub Naiskodukaitse koormusmatk koos Eel-Erna võistlusega, mida korraldab Kaitseliidu peastaap koostöös Erna Seltsiga Sel aastal olid nii trass kui ka kontrollpunktides täidetavad ülesanded naiskodukaitsjatele samad mis Eel-Ernal osalejatele, välja arvatud luureülesanne, mida koormusmatkal osalejad täitma ei pidanud 8.-10. mail Hiiumaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sellel aastal 9 naisvõistkonda. Võidu saavutas NKK Viru ringkonna võistkond.