Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Ohutushoiu kursus Naiskodukaitse Ohutushoiu kursus Muutunud väliskeskkonnast ning meie enda liikmete soovil ja praktilistest vajadustest lähtuvalt sai Naiskodukaitses väljatöötatud ja 15. augustil 2016 kinnitatud Ohutushoiu kursuse õppekava. Kursuse suurendab inimeste toimevõimet ning ühiskonna turvalisust ja stabiilsust nii tava- kui ka hädaolukordades. Kursus on Naiskodukaitse baasväljaõppe osa, mis on organisatsiooni liikmetele kohustuslik. Kas oled kursis, et kodus peaks olema piisavalt toidu- jm varusid? Ohutushoiu kursuse lõpetanu teab! Ohutushoiu kursuse lõpetanu: Teab: üldiseid käitumisjuhiseid erinevates hädaolukordades ja relvakonflikti korral psühholoogilise esmaabi põhitõdesid põhimõtteid kodu ja vara turvalisuse tagamiseks ning kahjustuste ennetamiseks peamisi soovitusi tuleohu ennetamiseks füüsilise enesekaitse psühholoogilisi eeldusi ohutusreegleid looduskeskkonnas hakkama saamiseks enesekaitse ja allikakriitika põhitõdesid infokeskkonnas tegutsemisel, valdkonda reguleeriva seadusandlust, selle mõju ja osapoolte vastutust; Oskab: kasutada tulekustutit ja tulekustutustekki füüsilise ründe korral kasutada esmaseid enesekaitse võtteid Hoiak toetab: ohutut ja ennetavat tegutsemist igas ohtu sisaldavas tavaolukorras enda mõjuulatuse piires toimuvat elupäästvat tegutsemist igas ohtu sisaldavas tavaja hädaolukorras Naiskodukaitse Ohutushoiu kursus

Naiskodukaitse Ohutushoiu kursus

Muutunud väliskeskkonnast ning meie enda liikmete soovil ja praktilistest vajadustest lähtuvalt sai Naiskodukaitses väljatöötatud ja 15. augustil 2016 kinnitatud Ohutushoiu kursuse õppekava.Kursuse suurendab inimeste toimevõimet ning ühiskonna turvalisust ja stabiilsust nii tava- kui ka hädaolukordades.Kursus on Naiskodukaitse baasväljaõppe osa, mis on organisatsiooni liikmetele kohustuslik.

Naiskodukaitse Ohutushoiu kursus
Kas Sina tead, kuidas käituda ja mida kaasa võtta, kui tekib vajadus evakueeruda. Kas oled kursis, et kodus peaks olema piisavalt toidu- jm varusid? Ohutushoiu kursuse lõpetanu teab!

Ohutushoiu kursuse lõpetanu:

 

Teab:

 • üldiseid käitumisjuhiseid erinevates hädaolukordades ja relvakonflikti korral
 • psühholoogilise esmaabi põhitõdesid
 • põhimõtteid kodu ja vara turvalisuse tagamiseks ning kahjustuste ennetamiseks
 • peamisi soovitusi tuleohu ennetamiseks
 • füüsilise enesekaitse psühholoogilisi eeldusi
 • ohutusreegleid looduskeskkonnas hakkama saamiseks
 • enesekaitse ja allikakriitika põhitõdesid infokeskkonnas tegutsemisel,
 • valdkonda reguleeriva seadusandlust, selle mõju ja osapoolte vastutust;

Oskab:

 • kasutada tulekustutit ja tulekustutustekki
 • füüsilise ründe korral kasutada esmaseid enesekaitse võtteid

Hoiak toetab:

 • ohutut ja ennetavat tegutsemist igas ohtu sisaldavas tavaolukorras
 • enda mõjuulatuse piires toimuvat elupäästvat tegutsemist igas ohtu sisaldavas tavaja hädaolukorras

FastLion CMS

Naiskodukaitse Ohutushoiu kursus

Naiskodukaitse Ohutushoiu kursus

Kas Sina tead, kuidas käituda ja mida kaasa võtta, kui tekib vajadus evakueeruda Kas oled kursis, et kodus peaks olema piisavalt toidu- jm varusid? Ohutushoiu kursuse lõpetanu teab! Ohutushoiu kursuse lõpetanu: Teab: üldiseid käitumisjuhiseid erinevates hädaolukordades ja relvakonflikti korral psühholoogilise esmaabi põhitõdesid põhimõtteid kodu ja vara turvalisuse tagamiseks ning kahjustuste ennetamiseks peamisi soovitusi tuleohu ennetamiseks füüsilise enesekaitse psühholoogilisi eeldusi ohutusreegleid looduskeskkonnas hakkama saamiseks enesekaitse ja allikakriitika põhitõdesid infokeskkonnas tegutsemisel, valdkonda reguleeriva seadusandlust, selle mõju ja osapoolte vastutust; Oskab: kasutada tulekustutit ja tulekustutustekki füüsilise ründe korral kasutada esmaseid enesekaitse võtteid Hoiak toetab: ohutut ja ennetavat tegutsemist igas ohtu sisaldavas tavaolukorras enda mõjuulatuse piires toimuvat elupäästvat tegutsemist igas ohtu sisaldavas tavaja hädaolukorras Muutunud väliskeskkonnast ning meie enda liikmete soovil ja praktilistest vajadustest lähtuvalt sai Naiskodukaitses väljatöötatud ja 15. augustil 2016 kinnitatud Ohutushoiu kursuse õppekava.Kursuse suurendab inimeste toimevõimet ning ühiskonna turvalisust ja stabiilsust nii tava- kui ka hädaolukordades.Kursus on Naiskodukaitse baasväljaõppe osa, mis on organisatsiooni liikmetele kohustuslik.

Naiskodukaitse Ohutushoiu kursus

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse