Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mõisas õpetati avalikke suhteid Mõisas õpetati avalikke suhteid 15. -17. oktoober toimus Sakala ringkonna korraldamisel Naiskodukaitse avalike suhete kursus. Kursusel osales 12 lõuna piirkonna naiskodukaitsjat ning koostöö raames esmakordselt ka kaks esindajat Eesti Politsei Naisühendusest. Meile aga valmistas heameelt, et koolituse läbinud olid täis teotahet ning valmis „mägesid liigutama“ ! ← Eelmine Oleme sportlikult heas vormis! Järgmine → Sibulast sai silmailu! Mõisas õpetati avalikke suhteid

Mõisas õpetati avalikke suhteid

Piret Taim 21. okt. 2010

15.-17. oktoober toimus Sakala ringkonna korraldamisel Naiskodukaitse avalike suhete kursus. Kursusel osales 12 lõuna piirkonna naiskodukaitsjat ning koostöö raames esmakordselt ka kaks esindajat Eesti Politsei Naisühendusest.

Mõisas õpetati avalikke suhteid

Toimumiskohaks oli Vana-Võidu mõis, kus argipäeviti koguvad tarkust kutsekeskkooli noored. Kursusele eelnesid mitmed kodutööd, näiteks pressiteate koostamine ja ajaloolise plakati valmistamine.

 

Kohapeal aga õpiti kogemusi jagades üksteiselt ning saadi juurde uusi teadmisi.

Arvutitundides kujundati plakateid, voldikuid, reklaamlauseid, töödeldi fotosid ehk püüti ise teha kõike, mis tõhustaks avalike suhete grupi tööd. Loomulikult räägiti mainekujundusest, ajaloo jäädvustamisest, sisekommunikatsioonist ja paljust muust. Osalejad olid väga motiveeritud ja positiivsed ning võtsid aktiivselt osa kursuseõhtust.

 

Kursuslastele meeldis instruktor Leane Moritsa õpetuse puhul enda kogemuste jagamine ning kuulajate kaasahaaramine. Instruktor Jane Särg sai aga kiita arvutiprogrammide oskusliku õpetamise eest! Kursusel osalenud leidsid, et selline koolitus täitis oma eesmägi ja on väga vajalik.
Meile aga valmistas heameelt, et koolituse läbinud olid täis teotahet ning valmis „mägesid liigutama“ !

FastLion CMS

Mõisas õpetati avalikke suhteid

Mõisas õpetati avalikke suhteid

Toimumiskohaks oli Vana-Võidu mõis, kus argipäeviti koguvad tarkust kutsekeskkooli noored Kursusele eelnesid mitmed kodutööd, näiteks pressiteate koostamine ja ajaloolise plakati valmistamine 15.-17. oktoober toimus Sakala ringkonna korraldamisel Naiskodukaitse avalike suhete kursus. Kursusel osales 12 lõuna piirkonna naiskodukaitsjat ning koostöö raames esmakordselt ka kaks esindajat Eesti Politsei Naisühendusest.

Mõisas õpetati avalikke suhteid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse