Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Maakaitsepäeva tähistasime Karksis Maakaitsepäeva tähistasime Karksis Varasemast tavapäratult tähistasime 23. juunil maakondlikku Võidupüha Viljandi asemel Karksis. Naiskodukaitsjatena tutvustame sel päeval oma organisatsiooni, pakkusime sõdurisuppi ning korraldasime heategevusliku loterii ← Eelmine Kosmosega jäime teiseks Järgmine → 166 kilomeetrit jalgrattamatkaga nagu niuhti! Maakaitsepäeva tähistasime Karksis

Maakaitsepäeva tähistasime Karksis

Lembe Lahtmaa 23. juunil 2011

Varasemast tavapäratult tähistasime 23. juunil maakondlikku Võidupüha Viljandi asemel Karksis. Naiskodukaitsjatena tutvustame sel päeval oma organisatsiooni, pakkusime sõdurisuppi ning korraldasime heategevusliku loterii

Maakaitsepäeva tähistasime Karksis

Võidupühal toimus lillede asetamine Vabadussõjas langenute ausambale Karksi-Nuias, jõustruktuuride relvade ja varustuse näitused ning demoesinemised Karksi pargis.

NKK Sakala ringkond korraldas päris suurelt ettevõetuna heategevusliku loterii. Loteriis olevad esmed ja kinkekaardid kogusime eelnevalt Viljandimaa erinevate ettevõtete ja eraisikute toetusel.

Annetajaid, kellele ääretult tänulikud oleme, oli palju: Armina Women OÜ, Viljandi Rattaklubi MTÜ, OÜ Gift Line, OÜ Viktoria kodukaup ja mitmed teised. Päris hulgaliselt oli ka naiskodukaitsjate isetehtud asju: saunavihad, keraamilised kruusid, juuksehoidjad, villased sokid jms.
Huvi meie loterii vastu oli üllatavalt suur, võibolla seepärast, et iga loos võitis, aga kindlasti osteti kolme euroga loteriipilet meelsamini, sest tegemist oli ju heategevusliku ettevõtmisega. Kokku võeti loosirattast 131 loosikupongi ja teenisime tulu 393 eurot. Saadud tulu eest korraldame lastekodulastele üritused.

Loomulikult tutvustasime loterii läheduses usinasti Naiskodukaitse tegevust ja meie toitlustusrühma liikmed pakkusid maakaitsepäevalistele sõdurisuppi.
Päevale andis kindlasti sära suur jaanilaat Karksi pargis ning Kaitseliidu tegevliikmete traditsiooniline pidulik rivistus ja jalutuskäik, sõnavõtud ja kõned. Maakaitsepäev lõppes Võidutule läkitamisega valdadesse.

FastLion CMS

Maakaitsepäeva tähistasime Karksis

Maakaitsepäeva tähistasime Karksis

Võidupühal toimus lillede asetamine Vabadussõjas langenute ausambale Karksi-Nuias, jõustruktuuride relvade ja varustuse näitused ning demoesinemised Karksi pargis NKK Sakala ringkond korraldas päris suurelt ettevõetuna heategevusliku loterii Varasemast tavapäratult tähistasime 23. juunil maakondlikku Võidupüha Viljandi asemel Karksis. Naiskodukaitsjatena tutvustame sel päeval oma organisatsiooni, pakkusime sõdurisuppi ning korraldasime heategevusliku loterii

Maakaitsepäeva tähistasime Karksis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse