Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulutraditsioon ehk külla tulevad Päkapikk ja Piparkook Jõulutraditsioon ehk külla tulevad Jõulud on imeline aeg, mis seondub lumevaiba, tuledesäras linna ning soovide täitumisega. Igaüks defineerib imesid, soove ja jõuluaega erinevalt, igaühe jaoks on oma jõulumuinasjutt. Soovime Teile kõigile ilusat jõuluootust! Sakala malev ← Eelmine Kolmandat korda Alfons Rebasele pühendatud rännakul Järgmine → Naiskodukaitse Sakala ringkond sai aasta vanemaks ning sedapuhku juba 85 aastaseks Jõulutraditsioon ehk külla tulevad Päkapikk ja Piparkook

Jõulutraditsioon ehk külla tulevad Päkapikk ja Piparkook

Päkapikk 7. nov. 2012

Jõulud on imeline aeg, mis seondub lumevaiba, tuledesäras linna ning soovide täitumisega. Igaüks defineerib imesid, soove ja jõuluaega erinevalt, igaühe jaoks on oma jõulumuinasjutt.

Jõulutraditsioon ehk külla tulevad Päkapikk ja Piparkook

 

Ka sellel aastal tahab kaitseliidu Sakala malev  viia teid  imelisse maailma -  jõulumaailma.  Selles kaunis maailmas on kõige suuremaks väärtuseks aeg, aeg iseendale, aeg oma lähedastele, aeg  olla ja nautida. Seega jätkame  eelmisest aastast alanud jõulutraditsiooni - jõuluetendus koos jõuluvana ja kommipakiga jätkub.  Sellel aastal  tulevad  külla Päkapikk ja piparkook.

 

Mõned päevad enne jõule leiavad Päkapikk ja tema sõber Piparkook jõulukalendri. Kuna jõuludeni on jäänud veel vaid loetud päevad, aga kalendri kõik aknad on veel suletud, saavad Päkapikk ja Piparkook teha midagi, mida kõik jõuluootuses lapsed ja lapsemeelsed unistavad - neil on võimalus avada tagantjärele kõik aknad korraga, ootamata järgmist päeva.

 

Kuid tuleb välja, et see pole tavaline kalender, kus igas aknas šokolaaditükike sees, vaid leitud kalender peidab endas midagi hoopis põnevamat. Akendest hakkavad välja tulema laulud, tantsud, mõistatused, talvehõngulised lood ja põnevad tegelased.  Tegemist on interaktiivse lavastusega, kus pealtvaatajatel on võimalik koos Päkapiku ja Piparkoogiga laulda, tantsida, mõistatusi mõistatada ning isegi otsustada, millist akent järgmisena avada!

18. detsembril 2012  algusega kell 16:00 on võimalus Maavalitsuse saalis nautida eelpoolkirjeldatud jõuluetendust. Peale etendust tuleb headele lastele külla jõuluvana kommikotiga.

 

Registreerimine kuni 09. detsembrini aadressile pire[no-Smpam)t@naiskodukaitse.ee"> või telefonil 7179219, 53448907. Registreerimisel tuleb märkida ära ees ja perenimi nii täiskasvanutel kui ka lastel, lisaks laste vanus.

Etendus on mõeldud kuni 14. aastastele lastele ja seda kogu maleva  liikmete lastele ning noortele kodutütardele ja noorkotkastele. Kõik väiksed ja suured on oodatud rändama jõulumuinasjutus.

 

Kohtade arv on piiratud, seega registreeri ennast juba täna!

Jõulutraditsioon ehk külla tulevad Päkapikk ja Piparkook

Kord aastas ….

jõulukella kauges kajas

saab ajalooks me olevik

ja jõuluõhtu küünlasäras

taas heledam näib tulevik.

Jääb ajalugu uue põlve lätteks,

kuid uue aasta teod

on olevates kätes.

 

Soovime Teile kõigile ilusat jõuluootust!

Sakala malev

FastLion CMS

Jõulutraditsioon ehk külla tulevad

Jõulutraditsioon ehk külla tulevad

Ka sellel aastal tahab kaitseliidu Sakala malev viia teid imelisse maailma - jõulumaailma Selles kaunis maailmas on kõige suuremaks väärtuseks aeg, aeg iseendale, aeg oma lähedastele, aeg olla ja nautida Jõulud on imeline aeg, mis seondub lumevaiba, tuledesäras linna ning soovide täitumisega. Igaüks defineerib imesid, soove ja jõuluaega erinevalt, igaühe jaoks on oma jõulumuinasjutt.

Jõulutraditsioon ehk külla tulevad Päkapikk ja Piparkook

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse