Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele Detsembri algul oli Kärdla malevkonna staap kui päkapikkude kontor. Igal pool sagisid punaste mütsidega naised ja laudadel ning maas olid kastide, karpide, pakkide ja paberite-paelte kuhjad. ← Eelmine Koosolemise rõõm Haapsalu jaoskonnas Järgmine → Aasta parim naiskodukaitsja Anu Saue Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele

Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele

Helja Keptein 8. jaanuaril 2014

Detsembri algul oli Kärdla malevkonna staap kui päkapikkude kontor. Igal pool sagisid punaste mütsidega naised ja laudadel ning maas olid kastide, karpide, pakkide ja paberite-paelte kuhjad.

Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele
Naiskodukaitse päkapikk Anne tööhoos! Foto: Helja Kaptein

Naiskodukaitsjad pakkisid Kaitseliidu Hiiu malevkonna staabis Cafe Orientale paarikümneliikmelise sõpruskonna poolt Kärdla kohvikutepäeval kogutud raha eest ostetud kingitusi. Hiljem jõudsid kingipakid valdadesse, kust sotsiaaltöötajad need jõuluks toimetasid 199 Hiiu saare lapseni.

 

Cafe Orientale sõpruskond, kes varemgi kohvikutepäeva tulu heategeval otstarbel annetanud, andis  seekord kogutud raha, 1512,50 eurot, kingituste ostmiseks vähekindlustatud Hiiumaa perede lastele.

 

“Meie tegutsemise eesmärk on toetada neid, kellel just kõige paremini ei lähe,” selgitas Jane Sinijärv, kes kuulub nii Cafe Orientale sõpruskonda kui ka naiskodukaitsesse. “Iga inimene, kui tal on aega ja võimalust, võiks teha mõne heateo ja panustada ühiskonna paremaks muutmiseks – mina ise tahan just eriti jõulude ajal head teha.”

 

“Aitäh kõigile, kes abiks olid ja kingikoti täitmiseks oma varudest panuse andsid,” kirjutas kingiaktsiooni algataja Külli Friedemann Facebookis.

FastLion CMS

Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele

Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele

Naiskodukaitse päkapikk Anne tööhoos! Foto: Helja Kaptein Naiskodukaitsjad pakkisid Kaitseliidu Hiiu malevkonna staabis Cafe Orientale paarikümneliikmelise sõpruskonna poolt Kärdla kohvikutepäeval kogutud raha eest ostetud kingitusi Hiljem jõudsid kingipakid valdadesse, kust sotsiaaltöötajad need jõuluks toimetasid 199 Hiiu saare lapseni Detsembri algul oli Kärdla malevkonna staap kui päkapikkude kontor. Igal pool sagisid punaste mütsidega naised ja laudadel ning maas olid kastide, karpide, pakkide ja paberite-paelte kuhjad.

Jõulurõõmu 199 Hiiumaa lapsele

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse