Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris Juba mõnda aega oli mul mõte, et meil võiks olla üks sportlik sündmus kus ei osale ainult spordigrupi liikmed vaid ka ülejäänud liikmed julgeksid osa võtta. Teiseks oli ka natuke isekas põhjus, nimelt olles kodust kaugel, puudus võimalus otsekontaktiks aga ma ei tahtnud nii kauaks tegevustest eemale jääda. Natuke mõtlemist ja inspiratsiooni teistelt sarnastelt väljakutsetelt ja loodud see ettevõtmine saigi. Eesmärk oli üksteist motiveerida sest koos on ju lihtsam ja väike võistlusmoment tuleb ka ehk kasuks. ← Eelmine EESTI VABARIIK 102! Järgmine → Risti jaoskonnas planeeritud laskepäev vastlapäeva võtmes Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris

Anni Leiger 10. märtsil 2020

Juba mõnda aega oli mul mõte, et meil võiks olla üks sportlik sündmus kus ei osale ainult spordigrupi liikmed vaid ka ülejäänud liikmed julgeksid osa võtta. Teiseks oli ka natuke isekas põhjus, nimelt olles kodust kaugel, puudus võimalus otsekontaktiks aga ma ei tahtnud nii kauaks tegevustest eemale jääda. Natuke mõtlemist ja inspiratsiooni teistelt sarnastelt väljakutsetelt ja loodud see ettevõtmine saigi. Eesmärk oli üksteist motiveerida sest koos on ju lihtsam ja väike võistlusmoment tuleb ka ehk kasuks.

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris
Kasutame äppe endale kasulikult! / Foto Anni Leiger.

Pean tunnistama, et alguses oli väike hirm, et kas on ikka osalejaid või kõnnin üksi.  Aga naised liitusid ja koguni 10 naist kogusid veebruaris tervisekilomeetreid. Kokku läbiti 1213 kilomeetrit ja põletati rohkem kui 100 000 kalorit! Ajaliselt liiguti kokku 10,12 päeva.

Ka mind ennast motiveeris see väljakutse veel rohkem liikuma, päris tihti kõndisin töölt ringiga koju, et neid kilomeetreid ikka koguneks.

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris
Vaated missugused. / Foto Sirle Ulla.

Sirle (181,47km): Igaljuhul lahe ettevõtmine! Toast välja iga ilmaga- päikese, vihma, tuule, tormi ja lumega, taskulambi või siis kuu valgel!Omamoodi sõltuvust tekitav ning hea enesetunne on tagatud. Väga lahe oli telefon taskus erinevaid vahemaid üle mõõta kas siis üksi või saatjaskonnaga! Väga mõnus!

Annely: Motiveeris käsk ja tuli meelde endomondo sisse lülitada.

Inna: Minul see endo streikis ja lõpuks viskasin ta välja telefonist, oligi lihtsam, ei pidanud telot kaasas tassima aga muidu ikka motiveeris küll. Tekkis hasart, et kas saan ikka sinna ettepoole.

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris
Kilomeetreid kogumas. / Foto Mari-Liis Kiiver.

Mari-Liis (190,62km) : Minu suurim kirg ja hobi on igasugune tegevus looduses, olgu selleks siis jooks, kõnd, suusatamine või rattasõit. Veebruari väljakutse andis selleks suurepärased eeldused, lisades suurel hulgal motivatsiooni ja võitlusvaimu.

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris
Ei ole halba ilma... / Foto Anni Leiger.

Lya: Mind oleks võinud see iseenesest muidugi rohkem motiveerida, käisin ikka jooksmas, nii vähe või palju, kui tavaliselt. Ja kuna olin üle nädala ka mandril ära ja igasugu muid tegemisi oli ka, oli keeruline aega leida. Aga tore ettevõtmine igatahes. Kindlasti motiveeris üritus mõnda teist hoopis rohkem.

Anni: Mul on siiras rõõm, et selline üritus teoks sai ja, et oli osalejaid. Peale tervisekilomeetreid tagasisidet küsides sain tõsiselt positiivse laengu. Lihtsalt super ägedad naised meie jaoskonnas ja me kõnnime edasi!

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris
Hiidlane on ikkagi kah inimene ehk siis tagasiteel jalutuskäigult. / Foto Sirle Ulla.

FastLion CMS

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris

Kasutame äppe endale kasulikult! / Foto Anni Leiger Pean tunnistama, et alguses oli väike hirm, et kas on ikka osalejaid või kõnnin üksi Juba mõnda aega oli mul mõte, et meil võiks olla üks sportlik sündmus kus ei osale ainult spordigrupi liikmed vaid ka ülejäänud liikmed julgeksid osa võtta. Teiseks oli ka natuke isekas põhjus, nimelt olles kodust kaugel, puudus võimalus otsekontaktiks aga ma ei tahtnud nii kauaks tegevustest eemale jääda. Natuke mõtlemist ja inspiratsiooni teistelt sarnastelt väljakutsetelt ja loodud see ettevõtmine saigi. Eesmärk oli üksteist motiveerida sest koos on ju lihtsam ja väike võistlusmoment tuleb ka ehk kasuks.

Hiiumaa jaoskonna tervisekilomeetrid veebruaris

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse