Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Avalik ajalugu Avalik ajalugu 23. - 25. oktoobril toimub juba neljandat korda Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus, mida tänavu korraldab Naiskodukaitse Lääne ringkond ning Hiiumaal astuvad võistlustulle 11 võistkonda. Valga esindus ← Eelmine Erilised naised Pitka luurevõistlusel Järgmine → Päev täis sporti ja ajaloorännakut Avalik ajalugu

Avalik ajalugu

Sigrit Säinas

23. - 25.oktoobril toimub juba neljandat korda Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus, mida tänavu korraldab Naiskodukaitse Lääne ringkond ning Hiiumaal astuvad võistlustulle 11 võistkonda.

Avalik ajalugu

Võistluse eesmärgiks on kontrollida võistkondade teadmisi Eesti ja Naiskodukaitse ajaloost, kultuuripärandist ja Naiskodukaitse avalike suhete alalt ning arendada mitmekülgselt võistlejate teadmisi ning oskusi kõnes ja kirjas.

Enne teekonna algust Hiiumaale tuli naistel kodutööna ette valmistada Naiskodukaitset tutvustav messiboks, mida siis hiljem presenteeritakse. Et sõit Hiiumaale oleks põnev ja aega mõistlikult kasutataks, oli võistkondadel ülesandeks teha praamil reisijatega intervjuusid, et koguda artikli jaoks materjali.

Avalik ajalugu
Valga ringkonna messiboks.

Veel võisteldakse filmi tegemises, Naiskodukaitse ajaloo ja Naiskodukaitse sümboolika tundmises, avalike suhete erialaoskustes ja – teadmistes ning kindlasti on oodata ka üllatusi.

Naiskodukaitse Valga ringkonda on esindamas Sigrit Säinas ning õed Janeli ja Mareli Nielson. Võistkonna esindajaks on Ülle Säinas.

Avalik ajalugu
Valga esindus

FastLion CMS

Avalik ajalugu

Avalik ajalugu

Võistluse eesmärgiks on kontrollida võistkondade teadmisi Eesti ja Naiskodukaitse ajaloost, kultuuripärandist ja Naiskodukaitse avalike suhete alalt ning arendada mitmekülgselt võistlejate teadmisi ning oskusi kõnes ja kirjas Enne teekonna algust Hiiumaale tuli naistel kodutööna ette valmistada Naiskodukaitset tutvustav messiboks, mida siis hiljem presenteeritakse 23. - 25.oktoobril toimub juba neljandat korda Naiskodukaitse avalike suhete ja ajaloo erialavõistlus, mida tänavu korraldab Naiskodukaitse Lääne ringkond ning Hiiumaal astuvad võistlustulle 11 võistkonda.

Avalik ajalugu

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse