Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta algul aasta lõppu tähistamas Aasta algul aasta lõppu 3. jaanuaril, täpselt kell 18. 00, seisime restoranis „Central” õlg-õla kõrval ringis, Naiskodukaitse vormid seljas ja soovisime üksteisele HEAD UUT AASTAT! NKK Lääne ringkonna esinaise vastuvõtule oli tulnud umbes 30 Lääne ringkonna tegevliiget ja KL Lääne maleva pealik Arnold Juhans abikaasaga. Aasta algul aasta lõppu tähistamas

Aasta algul aasta lõppu tähistamas

Kati Ojaver-Heidemann 7. jaan. 2012

3. jaanuaril, täpselt kell 18.00, seisime restoranis „Central” õlg-õla kõrval ringis, Naiskodukaitse vormid seljas ja soovisime üksteisele HEAD UUT AASTAT! NKK Lääne ringkonna esinaise vastuvõtule oli tulnud umbes 30 Lääne ringkonna tegevliiget ja KL Lääne maleva pealik Arnold Juhans abikaasaga.

Aasta algul aasta lõppu tähistamas
Mare avakõne ja lõbusad meenutused
Aasta algul aasta lõppu tähistamas
Tiina - üks NKK Lääne ringkonna taasasutajaid

Kui klaasid said kokku kõlistatud ja esimesed õnnesoovid sõnatud, istusime lauda.  Aga ega siis kohe süüa saanudki - meie esinaine, Mare Laide, võttis sõna ja esmalt sai tänusõnade osaliseks staaźikas Lääne ringkonna liige Tiina Leesik, kes olevat ühtlasi ka „süüdi” selles, et Mare üldse Naiskodukaitsesse astus. Nii sai esimene ilus kirju siidsall koos roosi ja tänukirjaga üle antud. Teine sall läks  Malle Karmile, kolmas Anu Sauele ja neljas Pille Pornile (tema sai oma salli juba Lääne maleva aastapäeval kätte).  Siis astus üles ka malevapealik major Juhans  ja ridamisi kutsuti ette kõik, kes vähegi midagi välja teeninud  või kellel veel midagi sel aastal kätte saamata oli. Nimekiri oli muidugi pikk nagu alati ja lõpuks tänas Mare meie tublit instruktorit Svetat, ilma kelleta ta ei saavat midagi teha. Sveta aga tänas  omakorda  Maret, kes on võitnud meie kõigi südamed oma alati rõõmsa meele ja lustakate lugudega. Kahjuks saab Marel esinaiseks olemise hooaeg läbi  ja eks aeg näitab, kas meil õnnestub  temaga veel teinegi  koos läbi teha -  uued valimised on ukse ees.

Aasta algul aasta lõppu tähistamas
Reeli, Malle, Reelika ja Kaja olid patrullvõistlusel "Valge Laev 2011" Naiskodukaitse arvestuses võidukas võistkond

Kõht hakkas juba korisema, sest kui  juba restorani on kutsutud, ega siis kodus ju enne kõhtu täis  söönud.  Aga siiski pidime veel pisut kannatama - ette kutsuti kõik uued liikmed ja nad lugesid pidulikult ette oma tõotuse. Loomulikult kingiti ka neile ilus valge roos ja Mare luges sõnad peale, et nad ikka tublid ja aktiivsed NKK liikmed oleksid. Ning siis lõpuks kanti lauale praed.

Aasta algul aasta lõppu tähistamas
Marel on jälle midagi plaanis;)
Aasta algul aasta lõppu tähistamas
Kohe näha, et sõbrad ;))

Kõhud täis ja meel hea, tuli Mare lagedale juba uue ettepanekuga – nimelt oli ta ette valmistanud viktoriini, mille küsimused võetud Eesti filmidest (üks tema lemmikteemasid muide). Uskumatu, kuidas faktid, mida arvad teadvat nagu oma viit sõrme, on nagu peast pühitud, kui sa neid äkki meenutama pead. Kes kõige enam õigeid vastuseid teadis, pidi saama auhinna. Aga enne, kui me lõpuni jõudsime, kostus koputus ja sisse astus valge habeme, punase kuue ja tuttmütsiga tont, kes nimetas end Jaanuarivanaks (õigemini Mare nimetas teda nii) ning nõudis meilt aruandmist kõiksuguste tükkide eest, mis sel aastal tehtud said. Kuidagi oli ta teada saanud nii meie apsudest, vingerpussidest kui ka saavutustest. Tal oli isegi mingi pikk nimekiri kaasas, millelt siis aeg-ajalt fakte uuris. Mingil kummalisel põhjusel toppis Mare end kogu aeg seda nimekirja uurima ja täpsustama - ei tea küll miks? Igatahes õnnestus meil kõigil oma kingitus auga välja lunastada - kes luuletuse, kes laulu või tantsuga. Mina kippusin teda kallistama ja mõni teine sättis end lausa sülle istuma. Lõbu oli laialt ja lõpuks tegime ka ühispildi, mispeale vana sai kodutee jalge alla võtta. Kui kõik olid oma kingipaki sisuga tutvunud ja rõõmuhõisked vaibunud, võis ka viktoriin jätkuda ning auhinnajooksu Haapsalu lossini ja tagasi võitis Malle Karm. Ei tea kas ta on oma auhinna juba lunastanud?

Aasta algul aasta lõppu tähistamas
Meie armastatud pealik saab igas olukorras hakkama
Aasta algul aasta lõppu tähistamas
Ülle kohe ootas, et saaks Jaanuarivanale oma luuletuse öelda

Kui ka kohv ja kook said söödud, oligi 3 tundi möödas nagu niuhti. See aga tähendas jällegi kallistusi, jällenägemis-soove ja kiireid kokkuleppeid järgmisteks ettevõtmisteks. Loodetavasti toob see uus aasta 2012 meile palju huvitavat, õpetlikku ja nauditavat. Loodetavasti saame aasta lõpus kokkuvõtteid tehes rääkida ainult headest ja väga headest asjadest. Ning loodetavasti on meil kõigil sel aastal nii hea tervis, et saame ja jõuame kõigest heast /toredast osa võtta!

Aasta algul aasta lõppu tähistamas
Meie

AASTAL 2011 TUNNUSTATI MEIE NAISI JÄRGMISELT:

 

Siidsallid said Naiskodukaitse Lääne ringkonna 15. sünnipäeva puhul ning ühtlasi ka ringkonna taasloojad - õed Tiina LEESIK ja Pille PORN. Suur-suur tänu tehtud töö eest!!!!


 

„Aastategija 2011”                 Anu SAUE

Hinnaline kingitus- siidsall      Malle KARM

 

Liiliaristi V klass                     Pille PAULUS                       Helvija KAJALAINEN

                                              Reelika SAARD                    Marge VÄHTER 

                                              Kai SILMER   

 

Keskjuhatuse tänukiri            Kaja MANDER                      Evelin OJASOO    

                                              Ülle VAGA                             Heli TUISK

 

Hõberist                                 nooremveebel  Toomas VAHUR

 

NKK Lääne ringkonna tänukiri


Anne KAASIK                       Tiia KAIL                               Ivika RAUDSEPP

Enely JAANI                         Maire KRUUS                        Margarita LIND

Edita LUIK                            Pille ROOL                            Karin RÜNKORG

Jane SINIJÄRV                     Kaidi SITS                            Ege VAGA

Vaima VALK                          Virge VÕSU                          Ave PAALBERG

Eda TAMME                          Helja KAPTEIN                     Diana SAARNIIT

Kairi BAUMER                       Kanni KASK                          Marika PUKK

Anne VALLIK                       Reeli RAE                              Ülle KAUTS

Kati OJAVER-HEIDEMANN

 


 

HEAD UUT AASTAT JA KÕIKIDE HEADE SOOVIDE TÄITUMIST MEILE KÕIGILE!


FastLion CMS

Aasta algul aasta lõppu

Aasta algul aasta lõppu

Mare avakõne ja lõbusad meenutused Tiina - üks NKK Lääne ringkonna taasasutajaid Kui klaasid said kokku kõlistatud ja esimesed õnnesoovid sõnatud, istusime lauda Aga ega siis kohe süüa saanudki - meie esinaine, Mare Laide, võttis sõna ja esmalt sai tänusõnade osaliseks staaźikas Lääne ringkonna liige Tiina Leesik, kes olevat ühtlasi ka „süüdi” selles, et Mare üldse Naiskodukaitsesse astus 3. jaanuaril, täpselt kell 18.00, seisime restoranis „Central” õlg-õla kõrval ringis, Naiskodukaitse vormid seljas ja soovisime üksteisele HEAD UUT AASTAT! NKK Lääne ringkonna esinaise vastuvõtule oli tulnud umbes 30 Lääne ringkonna tegevliiget ja KL Lääne maleva pealik Arnold Juhans abikaasaga.

Aasta algul aasta lõppu tähistamas

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse